lek. dent. Kamil Indyk

2,6

Gorąco polecam Pana doktora. Świetny kontakt z pacjentem. Pełne poświęcenie podczas wizyty. Jestem po wszczepieniu dwóch implantów oraz po założeniu korony. Pan doktor w sposób bardzo profesjonalny opowiada o toku leczenia. Nie koloryzuje. Uprzedza jakie mogą być powikłania. Implanty wszczepia w nowoczesny sposób bez rozcinania połowy dziąsła. Leczę się u niego od prawie roku i nie wyobrażam sobie innego stomatologa.

Nie polecam. Może i wiedzę posiada, ale jako człowiek po prostu niepoważny, nieodpowiedzialny, znika, nie ma z nim kontaktu, dziwny

Wszystko okej, żadnych problemów z terminami czy ignorowaniem telefonów czy terminow. Negatywne opinie wyglądają jak nieczysta konkurencja

Przyjmuje w Omnimed, odradzam zdecydowanie . Zwodził mnie aż 8 miesięcy lub dłużej przekładając wizyty, nieodpowiedzialny człowiek.

Pierwsze wrażenie dobre, ale potem okazało się, że jest to osoba nieodpowiedzialna, niepoważna, improwizuje, brak kontaktu, nie przychodził na umówiona wizyty, kompletna porażka

Świetny lekarz, doskonały kontakt z pacjentem, spokojny, rzeczowy, wszystko dokładnie tłumaczy, cierpliwie odpowiada na pytania. Daje duże poczucie komfortu pacjentowi. Nie było problemów z wizyta, zabieg odbył się w pierwszym ustalonym terminie. Lekarz podał swój grafik, kiedy można się skonsultować w przypadku jakichkolwiek wątpliwości po zabiegu. Bardzo polecam.

Baardzo utrudniony kontakt. Pan Kamil nie odbiera telefonów, natomiast sam kontaktuje się za pośrednictwem SMSów. Najpierw zapomniał że obiecał się ze mną skontaktować w celu powiadomienia mnie o terminie zabiegu implantacji, potem gdy udało się umówić na zabieg, na 12 godzin przez terminem dostałem SMSa z przeprosinami, że zabieg się nie odbędzie. Później tłumaczył się wysoką temperaturą, którą ciężko znosi. Pan Kamil zwodził mnie 3 miesiące, zanim zdałem sobie sprawę że jest niekompetentnym krętaczem. Gorąco niepolecam.

Niepowazny, nieprofesjonalny, nie odbiera telefonow, odwoluje wizyty podajac absurdalne powody, parodia lekarza, parodia mezczyzny

nie polecam - nieodpowiedzialny, nie przychodzi w umówionym terminie, nie odbiera telefonu, odnoszę wrażenie, ze nie do końca zna się na tym co robi