mgr Kamil Kamiński

Fizjoterapeuta

Młody człowiek ale z jaką wiedzą. Ma złote ręce - na pierwsze pozytywne efekty nie trzeba długo czekać. Szczerze polecam. Wdzięczna pacjenta-BKM

Wdzięczna pacjenta-BKM

Świetne podejscie do klienta, bardzo dobry kontakt i duza elastycznosc przy umawianiu wizyty, a co najwazniejsze - wysoka skutecznosc rehabilitacji i cwiczen. Do tego przyjemny i dobrze wyposazony gabinet. Pan Kamil ma duza wiedze i umiejetnosci; szczerze polecam. Halina

Halina

Szczerze polecam rehabilitację u p. Kamila - świetny specjalista, duża wiedza i zaangażowanie. 100% skuteczność i fachowość. Bożena P.

Naprawdę polecam!!! :) Bardzo sympatyczny, z dużą wiedzą, cierpliwie i dokładnie wszystko tłumaczy, indywidualnie podchodzi do każdego pacjenta, oby więcej takich fizjoterapeutów. M.

M.

Przez siedzący tryb pracy mam częste bóle kręgosłupa, dlatego gdy odczuwam z tego powodu duży dyskomfort umawiam się na wizytę do p.Kamila. Najważniejsze, że nie muszę nigdzie jeździć żeby pozbyć się tych dolegliwości, bo p.Kamil dojeżdża z własnym stołem reh. Polecam`!

Bardzo duża wiedza i profesjonalizm. Specjalista godny polecenia.

Bardzo duża wiedza i profesjonalizm. Specjalista godny polecenia.

Profesjonalny i bardzo sympatyczny. Zdecydowanie z personalistycznym podejściem. Bardzo gorąco polecam

Bardzo szybko postawił mnie na nogi. Już po 1 wizycie nastąpiła znaczna poprawa. Jest naprawdę w porządku.

Złote ręce, sympatyczna osobowość, świetna wiedza. Wisia

Złote ręce, sympatyczna osobowość, świetna wiedza. Wisia