lek. med. Kamil Ruciński

Psychiatra

Świetny lekarz. Jestem w trakcie leczenia, dostałem zupełnie inne leki niż przepisał mi poprzedni psychiatra i widzę poprawę. Godny zaufania człowiek. Jestem bardzo zadowolony i polecam Dr Rucińskiego.

Od ponad roku borykam sie z depresją,ktos kto na nia cierpi wie co to za męka.Byłam kilka razy u psychiatry w Opolu,miałam 3x zmieniane leki ale bez efektu., Pod opieka P dr Rucińskiego jestem od wiosny b.r= po 1 wizycie dał mi lek (nazwy i dawki nie zdradze) i po 2 tyg poczulam sie lepiej a po miesiącu w pelni dobrze.wspaniała wiedza,intuicja,podejscie do chorego.Mamy wrzesien- co miesiąc jestem u P.doktora,biore lek,pracuję,zajmuję sie domem itd.to chyba wystarczy. KARINA

za którym razem Pan doktor dopasował Wam odpowiedni lek?Byłąm tydzień temu pierwszy raz na wizycie i czekam na efekty

W szpitalu po tygodniowych badaniach lekarze stwierdzili, ze będę potrzebował psychiatry, który przepisze mi leki pomagające w chwilach kryzysu psychicznego. Mam problemy z żoną bo mnie zdradza i nie radzę sobie psychicznie w momentach gdy ona wychodzi do niego. Pogodziłem się z tym ale muszę dać sobie radę psychicznie. Bez leków jest to nie możliwe, już próbowałem odebrać sobie życie! Udałem się do Rucińskiego, opowiedziałem mu o sytuacji w 3 min bo powtarzał: "do rzeczy do rzeczy" po czym poprosił o 70 zł Gdy mu je dałem polecił swoich 2 znajomych psychologów i stwierdził że leczenie u psychiatry jest zbędne. Najgorsze co usłyszałem z jego ust to: "nic nie poradzę na to, że Twoja żona się kurwi!" Ścięło mnie z nóg - jeszcze pogorszył mój stan i to za słoną opłatą!!! On po prostu nie liczy się z ludźmi - jeśli mieliście z nim do czynienia opiszcie to tutaj - musimy znać prawdę o lekarzach, zeby wiedzieć u kogo się leczyć!!!!

Bardzo dobry fachowiec, wzbudzający zaufanie, najlepszy psychiatra w Nysie.

Bardzo dobry fachowiec, wzbudzający zaufanie, najlepszy psychiatra w Nysie.

Same piatki wystarcza za komentarz.Dzisiaj bylam na kolejnej wizycie u dr Rucinskiego.Zawsze place 30-40 zl ale dzisiaj gdy zapytalam o wynagrodzenie uslyszalam: NIC. Próbowałam oponować..Pan Doktor uciął..ma pani dwojke dzieci za kilka dni Dzień Dziecka to proszę dzieciom kupic duzo slodyczy.I konczymy dyskusję o moim honorarium! TO PRAWDZIWY LEKARZ SERCE

SERCE

Wczoraj byłem po raz pierwszy u p.doktora. Bardzo obawiałem się tej wizyty, ale jestem z niej b. zadowolony. P.doktor kompleksowo podszedł do moich problemów.Poświęcił mi sporo czasu. Ma bardzo dobre przygotowanie fachowe i ogromne doświadczenie medyczne, wsłuchuje się w skargi, dla pewności dopytuje, dokładnie bada i zapoznaje się z wynikami badań dodatkowych, oraz z dotychczasowym leczeniem. Leczy nie tylko chemią ale także dobrym słowem i wpajaną nadzieją.

Z przyczyn rodzinnych drobne problemy psychiczne miałem od dłuższego czasu. Korzystałem z usług różnych lekarzy psychiatrów w woj. opolskim oraz dolnośląskim z niezadowalającym efektem. Nerwy, wydane pieniądze, itp....... O Panu Rucińskim przeczytałem między innymi na tym forum. Po pierwszej wizycie wyszedłem już innym, lepszym człowiekiem z uśmiechem na twarzy. Doktor potrafi przede wszystkim pomóc dobrą, mądrą rozmową i jeśli to konieczne, odpowiednimi lekami.

Rozmowny,inteligentny lekarz psychiatra znany w całym pow.nyskim i nie tylko.Juz po 2 wizytach odczuwam wyrażną poprawę. Koszt wizyty 70-80 zl jest w pełni jej wart!!!Przy dr Rucińskim czuję sie swobodnie ,kontakt polepsza mój nastrój. Wkrótce znów się u Pana pojawię! K.K.

Rozmowny,inteligentny lekarz psychiatra znany w całym pow.nyskim
i nie tylko.Juz po 2 wizytach odczuwam wyrażną poprawę.
Koszt wizyty 70-80 zl jest w pełni jej wart!!!Przy dr Rucińskim
czuję sie swobodnie ,kontakt polepsza mój nastrój.
Wkrótce znów się u Pana pojawię!
K.K.

Sympatycny rozmowny,byłem stremowany(pierwsza wizyta) ale od razu trema uleciała.Dużo pyta i dużo słucha i nabierasz wraenia ze znamy sie od dawna.B.trafnie dobrał mi lekarstwo a 30 min rozmowę oceniam na 5 z plusem. ANIMA

ANIMA

Wciąż poszukujesz "Psychiatra Nysa"?

Wojskowa Specjalistyczna Przychodnia Lekarska Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Nysie
ulica Kościuszki 3

ulica Moniuszki 7