dr Kamil Zalewskidr Kamil Zalewski - zdjęcie profilowe

dr Kamil Zalewski

Absolwent II Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Pracuje jako asystent w Zespole Oddziałów Ginekologii i Położnictwa Mazowieckiego Szpitala Bródnowskiego oraz Dziale Klinicznym Ginekologii Świętokrzyskiego Centrum Onkologii.
Stale pogłębia swoją wiedzę biorąc udział w licznych kursach i szkoleniach poświęconych leczeniu chorób kobiecych narządów płciowych. Jest certyfikowanym kolposkopistą (Certificate of the European Federation for Colposcopy and Pathology of Lower Female Genital Tract (2009), a także uczestnikiem licznych kursów ultrasonograficznych organizowanych przez Polskie Towarzystwo Ginekologiczne oraz Polskie Towarzystwo Ultrasonograficzne.

Bardzo dobry lekarz, posiwecil mi duzo swojego czasu. MOze nieco szorstki i wybiorczo patrzyl na moje bole, ale wylumaczyl mi moja chorobe. Jego kompetenecje oceniam bardzo wysoko

Bardzo polecam Pana doktora - bardzo miła i przede wszystkim profesjonalna wizyta. Wszystko wyjaśnione w sposób zrozumiały dla pacjenta.

Doktor Zalewski to prawdziwy profesjonalista, a do tego bardzo miły człowiek. Więcej takich lekarzy!