dr Kamil Zalewskidr Kamil Zalewski - zdjęcie profilowe

dr Kamil Zalewski

Absolwent II Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Pracuje jako asystent w Zespole Oddziałów Ginekologii i Położnictwa Mazowieckiego Szpitala Bródnowskiego oraz Dziale Klinicznym Ginekologii Świętokrzyskiego Centrum Onkologii.
Stale pogłębia swoją wiedzę biorąc udział w licznych kursach i szkoleniach poświęconych leczeniu chorób kobiecych narządów płciowych. Jest certyfikowanym kolposkopistą (Certificate of the European Federation for Colposcopy and Pathology of Lower Female Genital Tract (2009), a także uczestnikiem licznych kursów ultrasonograficznych organizowanych przez Polskie Towarzystwo Ginekologiczne oraz Polskie Towarzystwo Ultrasonograficzne.

Doktora poleciła mi przyjaciółka- niestety mimo rekomendacji wizyta była dla mnie traumatyczna, a diagnoza błędna. Na szczęście trafiłam do innego specjalisty i moje życie zostało uratowane.

Nie polecam zabiegu labioplastyki. Musialam poprawiać to u innego chirurga który był bardzo zdziwiony co zastał.

Bardzo się cieszę że z problemem trafiłam właśnie do doktora Zalewskiego. Nie ukrywam że przed zabiegiem byłam jeszcze u 3 innych lekarzy. Chciałam mieć pewnośc że dobrze wybiorę. Doktor niezwykle taktowny, spokojny, wszystko tłumaczy, czułam że jestem we właściwym miejscu. Poczekalnia pełna. Panie na recepcji bardzo miłe. To wszystko wpłynęło na decyzję której dziś nie żałuję. Zabieg miałam robiony ponad miesiąc temu a dziś czuje się jakbym spełniła swoje marzenie. Polecam

Fajny lekarz z dużą wiedzą i świetnym podejściem do pacjentek. Jestem po powiększaniu punktu g i decyzją o zabiegu i wyborze lekarza jestem zachwycona :)

Z pełną odpowiedzialnością polecam doktora jako specjalistę w dziedzinie ginekologii estetycznej. Zdecydowałam się na zabieg labioplastyki własnie u doktora po wielu pozytywnych opiniach z którymi się spotkałam. Również w realu. Pacjentka może czuć się spokojna, bo jest w doskonałych rękach. Klinika w której pracuje doktor również bardzo fajna. Zwłaszcza panie z recepcji. Naprawdę szczerze polecam.

Lekarza od labioplastyki szukałam chyba z pół roku. Czytałam wszystkie fora internetowe na ten temat. Przeglądałam opinie i informacje o lekarzach. Nie miało to dla mnie znaczenia gdzie zabieg się odbędzie, tzn. w jakim mieście. Byłam gotowa nawet pojechać na drugi koniec Polski byleby trafić w dobre ręce. Szukałam szukałam i powiem szczerze, że na wszystkich forach właściwie pojawia się regularnie może 5 nazwisk. Z wrocławia, gliwic, 2 z warszawy i poznań. Wsród tych nazwisk jest doktor Zalewski na którego się w rezultacie zdecydowałam. O słuszności decyzji utwierdziłam się już na konsultacji. To jest lekarz skoncentrowany na pacjencie a nie na zarobku. Bardzo profesjonalne podejście, sporo czasu poświęcone na wszystkie moje pytania, bardzo rzetelna konsultacja. Zabieg się odbył 2 tygodnie po konsultacji. Może sala zabiegowa nie jest w marmurach ale czułam się zaopiekowana i w dobrych rękach. Pani pielęgniarka cudowna. Opieka po zabiegu również, panie na recepcji bardzo pomocne. Cieszę się że są takie miejsca, bez zadęcia gdzie traktuje się pacjenta z szacunkiem i serdecznością. Za całą opiekę, pomoc i czas poświęcony bardzo dziękuje doktorowi i jego zespołowi. Z efektów jestem bardzo zadowolona i nie dziwie się teraz, skąd tyle pozytywnych opinii na doktora temat :) Pozdrawiam Kaśka

Ogromna wiedza i świetne podejście do pacjenta. Jestem zauroczona Panem doktorem. Efekt zabiegu bajeczny choć trochę się trzeba wycierpieć. Pan doktor jest bardzo opiekuńczy i traktuje pacjentki poważnie. Ogromne szczęście że do niego trafiłam. Po prostu fajny człowiek.

O Panu doktorze będę mówić same dobre rzeczy. Mam bardzo dobre zdanie na jego temat i należę do grona bardzo zadowolonych pacjentek. Zresztą jest nas zdecydowanie więcej w internecie. Pan doktor nie dość że jest bardzo doświadczony i profesjonalny pomimo swojego dość młodego wieku ale przy tym o niezwykłej empatii i zrozumieniu. Taki ciepły doktor po prostu. Zawdzięczam mu bardzo dużo i mogę śmiało polecić jako speca od labioplastyk.

Jestem bardzo zadowolona z zabiegu labioplastyki którą przeprowadził doktor Zalewski. Świetny kontakt z pacjentem, ogromna wiedza, zrozumienie, ciepło i zaanzgażowanie. Jeśli podejmowałabym ponownie decyzję to również zdecydowałabym się na zabieg u doktora a to chyba najlepiej świadczy o jego kompetencjach. Pozdrawiam i dziękuję.

Bardzo dobry lekarz, posiwecil mi duzo swojego czasu. MOze nieco szorstki i wybiorczo patrzyl na moje bole, ale wylumaczyl mi moja chorobe. Jego kompetenecje oceniam bardzo wysoko