Kamila Chybała

Jestem niepocieszona tym, że Pani dr Chybała już nie pracuje w mojej przychodni. Jest lekarzem jakich spotyka się rzadko, w pełni profesjonalistka, dba o pacjenta, uprzejma, przystępna, z wysoką kulturą. Wyleczyła mnie ze schorzenia, trafnie zdiagnozowała chorobę. Jest super lekarzem.

Pani Dr jest pierwszym lekarzem do którego mam pełne zaufanie ale niestety zginęła mi z mojej przychodni i co teraz ?

Mam ogromne szczęście ,że Pani doktor jest moim lekarzem pierwszego kontaktu.kontakt z Nią to przyjemność ,bo chorego traktuje miło i z pełną chęcią wyleczenia go z dolegliwości zarówno ciała jak i duszy.TO WSPANIALY LEKARZ TACY TEŻ SĄ w Polsce i oby była z nami zawsze. E.Buczowska

Niesamowita! Profesjonalistka w każdym calu i do tego ciepła i uprzejma.

Niesamowita! Profesjonalistka w każdym calu i do tego ciepła i uprzejma.

Fantastyczna lekarz!!! Trafnie postawione diagnozy, zlecone odpowiednie badania, dobrze prowadzone leczenie. Bardzo miła , o wysokiej kulturze osobistej. Profesjonalnie przeprowadzony wywiad lekarski, dokładne zbadanie chorego.Same naj , naj.... Przyjmuje w państwowym ZOZ-ie, ja nawet w prywatnym gabinecie nie byłam tak przyjęta jak u dr Chybały.Ja i moi rodzice są nią zachwyceni, również inni pacjenci maja o niej świetną opinię!!!!Zleca badania, jej naprawdę zależy na wyleczeniu pacjenta.To jest wzór lekarza!!!