Kamila Ciastek-Majtyka

Położna

Pani Kamila to położna z powołania. Bardzo ciepła osoba, która szybko nawiązuje silną więź z pacjentkami. Niewielka wzrostem, ale wielka sercem kobieta. Posiada rozległą wiedzę, którą chętnie dzieli się z pacjentkami. Największym ale i najmilszym zaskoczeniem było dla mnie to, że podczas ciąży mogłam zgłosić się do Pani Kamili z każdym problemem i za każdym razem poświęcała mi maximum uwagi i zaangażowania. Nie robi różnicy między pacjentkami z funduszu i prywatnymi, co niestety rzadko zdarza się w naszej służbie zdrowia. Dzięki opiece w ciąży, podczas porodu nic nie było w stanie mnie zaskoczyć. Podczas ciąży i po porodzie interesuje się pacjentami, o każdej porze służy pomocą i dobrą radą. Zdecydowanie mogę polecić każdej ciężarnej.

Pani Kamilka jest super!!! Zawsze poradzi, jak trzeba to powie co robisz źle. Nigdy na zapas nie stresuje!!