dr n. med. Kamila Czerw

Onkolog

Wspaniała ciepła kobieta, potrafi podnieść na duchu w najcięższych momentach.....niestety mojej mamie nikt już nie potrafił pomóc!

Wspaniała, profesjonalna i ciepla osoba. Cudowny człowiek i lekarz. Zawdzięczam jej 12 ostatnich lat mojego życia i mam nadzieję, że kolejne również. Dziękuję Pani Doktor.

Pani Doktor to wspaniały i kompetentny lekarz. Łatwo kogoś obrażać anonimowo. Dla mojej Mamy to najwspanialszy lekarz. Anna R.

Jestem pacjentką Pani Doktor od 7 lat., kiedy wykryto u mnie raka szyjki macicy. Na operację było za późno. Dzięki wiedzy Pani Doktor i leczeniu które prowadziła żyję i mogę wychowywać moje dzieci. Spotykam Panią Doktor w szpitalu. Nigdy nie byłam prywatnie a zawsze spotykam się z uśmiechem i serdecznością. To najlepszy lekarz z jakim się spotkałam.

Miałam do czynienia z Panią Doktor i w ramach wizyty prywatnej i w czasie pobytu na oddziale oraz w poradni (gabinet 112, onkologia). Niesamowita osoba! swoim podejściem do pacjenta bije na głowę wielu lekarzy. Potrafi podbudować psychicznie, co w przypadku nowotworu jest szczególnie ważne. Rozmawia spokojnie, wszystko dokładnie tłumaczy, wspiera w chorobie. Nie patrzy na czas wizyty -prywatnie siedziałam w gabinecie prawie godzinę, a Pani Doktor spokojnie tłumaczyła i odpowiadała na wszystkie moje pytania. Świetny lekarz! nikomu nie życzę, żeby musiał korzystać z wizyty u onkologa, ale jak już dopadł ...

Świetny lekarz! nikomu nie życzę, żeby musiał korzystać z wizyty u onkologa, ale jak już dopadł go nowotwór to Panią Kamilę Czerw polecam w 200%!

Wciąż poszukujesz "Onkolog Opole"?

Ośrodek Medyczny "SAMARYTANIN"
ulica Pużaka 11