Wyjątkowy specjalista o szerokiej wiedzy. Podejście do pacjenta na najwyższym poziomie. Jestem bardzo zadowolony że trafiłem właśnie na Panią Doktor. Polecam serdecznie.

Bardzo dobry Specjalista. Pani Doktor jest uprzejma do pacjentów i bardzo otwarta. Szukającym Lekarza szczerze polecam!

Pani doktor działa szybko sprawnie i dokładnie. Wszystko w jak najlepszym porządku - zdecydowanie polecam!

W wieku 12 lat miałam poważną wadę zgryzu. Wszyscy ortodonci u których byłam nie dawali mi szans na wyleczenie tego bez operacji. Jednak z polecenia znajomych trafiłam do dr. Kocent. W ok 3 lata wyleczyłam mi szczękę i wyprostowała zęby. Teraz uśmiecham się bez końca i jestem bardzo zadowolona! To nie prawda, że nie szanuje pacjenta!! Nie zgodzę się również ze zdaniem, że pani doktor nie obchodzi cierpienie pacjenta. Ludzie, którzy są w trakcie leczenia na pewno nie patrzą na to wszystko obiektywnie tylko przez prymat bólu odczuwanego w momencie pisania. POLECAM!!

Wciąż poszukujesz "Ortodonta Poznań"?

Prywatny Gabinet Lekarski
Szamarzewskiego44d/2