dr n. med. Kamila Krawczyk

Psychiatra

Jestem bardzo zadowolona z wizyt u Pani Doktor Kamili Krawczyk. Jest osobą bardzo sympatyczną, kompetentną przy której czułam się swobodnie , leczenie przynosi rezultaty. Godna polecenia i korzystania z wizyt.

Pani doktor bez względu na to gdzie przyjmuje traktuje mnie jednakowo. Pierwszy raz konsultowała mnie na oddziale w szpitalu - inaczej w zyciu bym sie nie zdecydował na psychiatrę. Teraz od kilku miesięcy szczęsliwie się u niej lecze - po prostu w poradni na nfz. Wciaz czuje sie wyjątkowo, nawet jak Pani Kamila nie ma czasu.Nie bez powodu ma tylu pacjentów. To była dobra decyzja. To jest dobry lekarz.To zupełnie inne podejscie do człowieka.

Byłam już na 3 wizytach i Pani doktor i jestem mile zaskoczona. Młada lekarka, która nie jest znudzona problemami innych. Bardzo fajne wizyty, miło się rozmawia z takim lekarzem. Za każdym razem Pani Doktor miała czas i OCHOTĘ posłuchać o tym co mnie trapi i nie bagatelizowała tego co dla mnie jest problemem. Byłam już na 3 wizytach i zostaję pod opieką tego lekarza.

Do lekarza trafiłam przypadkowo ponieważ mój poprzedni przebywał na dłuższym zwolnieniu. Poleciłam już kilku znajomym, kazdy odbiera Panią dr tak samo - pełna wiary w człowieka i optymizmu, którym zaraża. Zainteresowana i dająca wsparcie oraz rozumiejąca pacjenta. Wydobyłam się już z depresji jednak wiem, ze z kontaktu z takim lekarzem a przede wszystkim wspaniałym człowiekiem nie zrezygnuję. Dziękuję!

Pani doktor jest bardzo dobrym lekarzem. Polecam. Taki powi.nien byc lekarz mily i uprzejmy dla kazdego pacjeta

Mam mieszane uczucia co do tej lekarki. Owszem, była miła, przeprowadziła wywiad, nie przepisała leków byle jak, ale w końcu taka jej rola, prawda? Tym bardziej gdy płacę za wizytę. Odniosłam wrażenie, że byłam rozpatrywana jak każda inna osoba, może to dziwnie zabrzmi, ale trochę jak przedmiot. Pani Krawczyk zadawała pytania, jakby wyuczone, widać było, że się spieszyła. To nie jest do końca to, czego oczekiwałam, myślałam, że spotka mnie trochę współczucia i zrozumienia, rozmowy, wytłumaczenia kilku spraw, a nie zadawania wyuczonych pytań recytowanych w tempie prędkości światła.

Mimo moich obiekcji dotyczących wizyty u psychiatry zdecydowałem skorzystać z pomocy rekomendowanej przez kolegę Pani Doktor. Okazało się, że moje obawy były zupełnie nieuzasadnione, gdyż podczas wizyty w spokojnej i bezpiecznej atmosferze mogę porozmawiać o swoich problemach ze zdrowiem, uzyskać poradę i wsparcie, informację o chorobie, możliwościach leczenia i szansach na uzyskanie poprawy. Dziękuję Pani Doktor

Mam za sobą kilku psychiatrów ale nikt mnie nigdy nie pytał tak szczegółowo o leki i inne choroby. Okazało się,że nie zawsze wszystkie leki ze sobą współgrają a niektóre wrecz się wykluczają i mogą słabo działać. Tak było w moim przypadku. Mam nadzieję,że teraz wszystko zadziała jak trzeba i nie będe musiała brać tylu leków jednocześnie

znam Panią doktor już dłuższy czas.....jest miła, ale to chyba naturalny odruch, najważniejsze że naprawdę chce leczyć, myślę to jest lekarzem z prawdziwego zdarzenia, a nie tylko ogranicza się do wypisywania recept...raczej chce zrozumieć pacjęta, jest pozytywnie nastawiona....myślę że ten entuzjazm będzie trwał przez całą praktykę.....D

Polecam tego lekarza - kompetentny i zna się na tym co robi, już po kilku minutach rozmowy potrafiła określić z jakim problemem się borykam. Leki przez jakiś czas zmieniałem ale teraz czuję się świetnie. Polecam !!!

Wciąż poszukujesz "Psychiatra Poznań"?

Empatia
ul. Piątkowska 41 A/7
Oddział leczenia uzależnień
Podolańska 46
60-626 Poznań
oddział neurologi i chorób zakaźnych
ul. Szpitalna
Os. Pod Lipami 15/126