Kompetencja, wielka intuicja i otwartość na potrzeby i możliwości klienta. Spotkania w ciepłej i życzliwej atmosferze.

Pani Kamila bardzo mi pomogła. Jest bardzo rzeczową i kompetentną osobą z dużą empatią. Serdecznie polecam.

Nie polecam, nie szanuje czasu pacjenta. Traktuje z góry. Niesłowna. Oddała moje miejsce na terapii, na które rok czekałam w kolejce innemu pacjentowi, gdy byłam w szpitalu, choć sama sugerowała, żebym poszła na parę tygodni do szpitala. Pani Safaryn obiecała, że miejsce będzie na mnie czekać, gdyż po wyjściu ze szpitala tym bardziej będzie mi potrzebna pomoc. Zostałam na lodzie, bez opieki terapeutycznej

Pani Kamila jest świetnym specjalistą. Potrafi z empatią podejść do pacjenta, właściwie zdiagnozować problem i przeprowadzić skuteczną terapię. Mnie pomogła wyjść na prostą w trudnym momencie życia. No i te oczy... Przenikliwe i hipnotyzujące! :)

Naprawdę kompetentny specjalista. Miła, uprzejma, rzeczowa. Polecam!

Naprawdę kompetentny specjalista. Miła, uprzejma, rzeczowa. Polecam!

Bardzo polecam Panią Psycholog. Byłem u wielu specjalistów ze swoim problemem, ale dopiero Pani Kamila zdołała mi pomóc wykazując się empatią i zrozumieniem. Wszystkim życzę takiego terapeuty.

Byłem u kilku psychologów i moge zaswiadczyć,że Pani Safaryn rzetelnie wykonuje swoją pracę. Widzę pozytywne efekty terapii także polecam!

Pani Psycholog przywróciła mi wiarę w życie, jest świetnym specjalistą, polecam każdemu, kto oczekuje fachowej pomocy psychoterapetycznej i spotkania z dobrym człowiekiem.

Bardzo odradzam panią psycholog Kamilę Safaryn (Trójmiasto). Zmarnowała tylko mój czas. Od początku zapewniała i kilka razy też o tym zapewniała, że będę miała terapię grupową, a po kilku miesiącach okazało się, że grupa już ruszyła i że nie będę w niej uczstniczyć, bo tak postanowiła. Zależało mi właśnie na grupowej. Bardzo naruszyła moje zaufanie. Uważam, że nie szanuje swoich pacjentów. Na jedną wizytę przyszłam na darmo, bo chciała sobie wcześniej wyjść, więc mnie wyprosiła, mimo że byłam zarejestrowana. Na inną się spóźniła i miałam tylko 30minut czasu. Stanowczo odradzam, ...

Bardzo odradzam panią psycholog Kamilę Safaryn (Trójmiasto).
Zmarnowała tylko mój czas.
Zależało mi właśnie na grupowej.
Bardzo naruszyła moje zaufanie.
Uważam, że nie szanuje swoich pacjentów.
Na inną się spóźniła i miałam tylko 30minut czasu.
Stanowczo odradzam, zmarnujecie tylko czas i zdrowie.