2,3
2,3
2,5
2,2
2,8

Pani doktor była uprzejma wobec mnie, miła, i można było pożartować. Przyjechałam do niej z niepokojącymi zmianami. Przedstawiła plan leczenia dobrze aczkolwiek nie wytłumaczyla na czym choroby te polegają. Znalazła mi milion chorób naraz, nie chcąc wykonać żadnych badań i przypisała antybiotyk i silny steryd na twarz a po przeczytaniu ulotki okazało się że nie można go tam stosować. Po maści miałam silne skutki uboczne, a mimo to kazała używać nadal. Zmieniłam panią dermatolog i okazało się że to łzs. Od pół roku nie mam żadnych zmian skórnych. Boje się co by było gdybym nie zmieniła lekarza.

Nie zgadzam się z powyższa opinią,że nie ma osoby, która byłaby zadowolona z leczenia tej kobiety. Bo ja akurat jestem. I znam jeszcze dwie, które też są. Kilka lat temu miałam trądzik na policzkach w bardzo złym stanie. Kiedy do niej poszłam - nie leczyła mnie sterydami,jak tutaj jakaś Pani pisze, że wszystkich leczy sterydami. Ale to nie jest prawda bo nie wszystkich. Leczyła mnie tylko antybiotykami doustnie i na skórę. Leczenie nie trwało 5 minut tylko pół roku, ale dzisiaj mam policzki bez skazy. Podobnie jest z wieloma innymi ...

Kilka lat temu miałam trądzik na policzkach w bardzo złym stanie. Kiedy do niej poszłam - nie leczyła mnie sterydami,jak tutaj jakaś Pani pisze, że wszystkich leczy sterydami. Ale to nie jest prawda bo nie wszystkich. Leczyła mnie tylko antybiotykami doustnie i na skórę. Leczenie nie trwało 5 minut tylko pół roku, ale dzisiaj mam policzki bez skazy. Podobnie jest z wieloma innymi przypadkami. Znam osobę, która objechała lekarzy w Lublinie i żaden prze dwa lata nie potrafił postawić diagnozy. A ona po zrobieniu kompleksowych badań postawiła trafną diagnozę i rozpoczęła leczenie, które było prowadzone również antybiotykami. To jest dermatolog a choroby skórne leczy się ciężko. Ludzie natomiast idąc do niej, chcą mieć wszystko natychmiast.Plus jeszcze żeby ktoś z nimi popalał o niczym - bo ludzie lubią jak się ktoś nimi interesuje. A jak nie to są nabzdyczeni. I jeżeli chodzi o uprzejmość tej Pani to trudno oczekiwać, że po 10 godzinach pracy non stop każdego dnia będzie każdemu z uśmiechem parzyć kawę. Ta baba to baba z klasą i charakterem ale też z wiedzą.

Zmarnowany czas i skierowanie, nie polecam! Brak szacunku do pacjenta, pani "doktor" proponuje silne leki, które pomagają na jedno a szkodzą na 10 innych. Zupełnie nie liczy się z potrzebami pacjenta, liczy się tylko kasa i zysk. Lepiej jechać do Lublina.

Pani dr zdiagnozowała mi chorobę której nie miałem a następnie leczyła mnie kilka miesięcy lekami które kosztowały ok 80 zł za 3-trzy tabletki natomiast odpowiednik kosztował tylko 15 zł. Natomiast w rozmowie wykazywała współczucie iż zna moją nie najlepszą sytuację finansową i martwi się aby to nie nadwyrężyło mojego budżetu, z kolei farmaceuta powinformował mnie iż ta Pani na pewno zna odpowiednik. Nie wiem jak jest w tym przypadku ale czasem lekarze wypisują odpowiedniki droższe podpisując kontrakt z daną firmą farmaceutyczną, za odpowiednio dużą ilość wypisanych produktów dostają w bonusie wycieczki, premie itp.

Mało tego, kiedy leki nie skutkowały delikatnie zasugerowałem że może warto aby posłała mnie na badania, Pani dr. oburzyła się i powiedziała " Kto tu jest lekarzem, Pan czy ja ?!!" Natomiast mam zdiagnozowane co innego niż zdiagnozowała owa Pani w swoich archiwach (jak coś mogę udokumentować), podjąłem leczenie i jest ok. Przestrzegam, ostrożnie z tą Panią. Z powodu złej diagnozy i leczenia miałem dość poważne kłopoty z nerkami.

zdecydowanie nie polecam tej Pani. byłam u niej 3 razy, za każdym razem z inną chorobą skórną. i za każdym razem była niemiła i opryskliwa. Pobierznie ogląda pacjenta i stawia przerażające diagnozy jeszcze przed zrobieniem badań laboratoryjnych. mi np wypisując skierowanie na badanie krwi oznajmiła że mam zapewne nieuleczalną chorobę immunologiczną która nieleczona prowadzi do szybkiej śmierci!!! oczywiście wyniki pokazały że żadnej śmiertelnej choroby nie mam, ale czekając na wyniki miesiąc nerwy i stres prawie wykończyły.

Mam w rodzinie kogoś,kto chciał się wyleczyć z choroby,którą sam rozpoznał,bo ta p.nie dawała wiary,że chodzi akurat o tę chor.Twardo trzymała się swojej tezy,bo przecież:'jak ona może się mylić,przecież to lekarz wie wszystko a pacjent-nic.Ma siedzieć cicho i słuchać, co mądrzejszy mówi'.A najlepiej jeszcze żeby był przy forsie,to jest szansa że dłużej skorzysta.Przepisywała uparcie leki,i kazała stosować pomimo braku skuteczności,co wiązało się z narażaniem zdrowia,nie wspominając o kosztach i nerwach.Wracając do choroby, to skończyło się na wizycie u rodzinnego,który potwierdził diagnozę znajomego.To był świerzb a nie rzekomo -alergia:)Dobre.Dla lek.z wieloletnim stażem.Logika to jedno,a wiedza to drugie.Szkoda,że lekarze tego nie rozdzielają.

polecam lekarza, choć trzeba mieć cierpliwość do stania w kolejce

polecam lekarza, choć trzeba mieć cierpliwość do stania w kolejce

Pani Doktor wyrażnie nie radzi sobie już w swojej dziedzinie.. leczylam sie u niej na tradzik przepisala mi ''sumamed'' lek bardzo ciezki , ktory ludzie na zapalenie oskrzeli nawet stosuja... gdy zaczelam sie leczyc u innego lekarza zalamal rece slyszac jakie bralam leki , kazal mi zrobic proby watrobowe zeby sprawdzic czy moja watroba jeszcze nie wysiadla po tych lekach.. jednym slowem tragedia nie polecam. Drogo , bez skutecznie i mozna sobie pogorszyc zdrowie.

nie odpowiedzialna publicznie prywatnie pewnie lepiej

nie odpowiedzialna publicznie prywatnie pewnie lepiej

odradzam wizytę u Tej Pani!!!nie ma pojęcia o tym co robi!a do tego jest średnio miła nawet na wizycie prywatnej!każdemu przepisuje maści ze sterydami przez parę miesięcy!lekarze w lublinie jak mowiłam o leczeniu owej Pani załamywali ręce.Nie znam osoby która byłaby zadowalona z leczenia Pani, ma monopol w Parczewie więc ludzie nie maja wyboru.Kto może jedzie do Lublina lub innego miasta tak jak ja!ODRADZAM!!!