lekarz Kamila Ślęzak-Januszko

Godny polecenia lekarz.Dokładny i bardzo przyjazny.Nie postałam się jeszcze z tani pozytywnym człowiekiem.

Polecam Panią doktor z czystym sumieniem ,kompetencja podejście do pacjenta na wysokim poziomie ,przy tym Pani doktor jest pełna empatii co w dzisiejszym czasie jest bardzo rzadkie

Polecam z całego serca, lekarz z powołania, miła, nie bagatelizuje problemów ,pomaga i oczywiście wszystko świetnie tłumaczy.

pani doktor jest wspaniałym człowiekiem zawsze pełna pogody ducha , i profesjonalnie podchodzi do diagnozy chorego inni lekarze powinni uczyć się od niej podejścia do chorego jedyna pani doktor do której mam 100%zaufania

Bardzo polecam Panią Kamilę. Naprawdę fachowy, świetny ortopeda. Prawidłowo zdiagnozowała moj problem ortopedyczny, wszystko dokładnie mi wytłumaczyła i wdrożyła odpowiednie metody leczenia. Przy tym, jako człowiek jest bardzo miła, empatycznie nastawiona do pacjenta i wyrozumiała. Cieszę się, że trafiłam do dobrego, skutecznego lekarza. I każdemu będę ją polecać.

Dziś, pierwszy raz po wyjściu z gabinetu byłem zszokowany podejściem lekarza do pacjenta który przyszedł na wizytę na NFZ a nie prywatnie. Pełen profesjonalizm i kultura. Podejście z szacunkiem dla drugiego człowieka, szczegółowo przeprowadzony wywiad jak i wytłumaczenie co takiego dzieje się w organizmie i jak będzie przebiegało leczenie. Mogę z czystym sumieniem polecić tego lekarza każdej osobie.

Lekarz na jakiego czekałem całe życie. Na prawdę potrafi zająć się pacjentem. Cały czas wizyty skupiała uwagę na moim zdrowiu.

Lekarz na jakiego czekałem całe życie. Na prawdę potrafi zająć się pacjentem.
Cały czas wizyty skupiała uwagę na moim zdrowiu.

Z większym chamem w stosunku do starszych osób nie spotkałam się nigdy. Pani doktor ewidentnie czeka na łapówki mimo przyjmowania na NFZ w Kłobuckim szpitalu i diagnozy które daje są sporządzane bez badań ponieważ pani Doktor nie chce wypisywać się skierowań. Zero szacunku i kompetencji. Nie wiem kto dał Pani zezwolenie do pracy ale jak dla mnie nie nadaje się Pani nawet do zamiatania chodników.

właśnie jestem po wizycie u P. doktor i totalny szok. Takie przyjęcie pacjenta na NFZ - po prostu nie spotykane. Szacun dla Pani doktor. Oby więcej takich lekarzy.

właśnie jestem po wizycie u P. doktor i totalny szok.

Po wyjściu z gabinetu byłem w takim pozytywnym szoku że zapomniałem wykupić receptę.Ponure felczery podglądacie jak można w miłej atmosferze przyjmować pacjentów.Jedyna perła w NFZ aż chce się chorować.