lek. med. Kamila Sobczuklek. med. Kamila Sobczuk - zdjęcie profilowe

lek. med. Kamila Sobczuk

Pracuję w Klinice Ginekologii, Rozrodczości i Terapii Płodu Instytutu Centrum Zdrowia Matki Polki. Moją misją jest prowadzenie nowoczesnego gabinetu ginekologicznego, w którym każda kobieta poczuje się swobodnie. Pozostaję do dyspozycji w kwestii wszelkich pytań związanych z profilaktyką chorób kobiecych oraz skutecznych metod ich leczenia. Służę swoją wiedzą w dziedzinie bezpiecznej antykoncepcji czy regulacji zaburzeń cyklu miesiączkowego. W moim gabinecie przeprowadzam diagnostykę w oparciu o podstawowe badania, takie jak: USG ginekologiczne, cytologia czy badania piersi. W razie konieczności kieruję pacjentki na poszerzoną diagnostykę. Zajmuję się również prowadzeniem ciąży i opieką poporodową. Dysponuję aparaturą pozwalającą monitorować rozwój płodu. Obok przeprowadzania niezbędnych badań, pozostaję do dyspozycji przyszłej mamy także w zakresie fachowego doradztwa.

Po kilku latach chodzenia do różnych lekarzy z przewlekłymi stanami zapalnymi trafilam przypadkiem do Pani doktor. Pierwsza wizyta, pierwsza recepta i problem minął jak ręką odjął. Szkoda, że przez kilka lat się męczyłam i wydawałam ogromną ilość pieniędzy na leki ktore na mnie nie działały.

Pani doktor jest bardzo sympatyczna, szczegółowo odpowiada na wszystkie pytania, nie panikuje tylko uspokaja pacjentkę. Szczegółowo opisuje na czym będzie polegała zabieg. Otrzymałam skierowanie do szpitala, Pani doktor skierowała mnie na swój oddział, w szpitalu badała i przeprowadzała operacje a po zabiegu wszystko sprawdziła. Bardzo polecam Panią doktor.

Pani doktor jest bardzo uprzejma i cierpliwa. Do tego posiada dużą wiedzę i potrafi rzeczowo ją przekazywać

Pani Doktor jest naprawdę bardzo miła i sympatyczna. W porównaniu do dr Leśnik poświęciła mi bardzo dużo czasu i uwagi, co jest ważne dla pacjenta. Gorąco polecam