Polecam!Bardzo miła, rzetelna osoba, a co najważniejsze skuteczna. Bardzo dokładnie tłumaczy problem i odpowiada na każde zadane pytanie.

POLECAM !!!! EFEKT PO PILINGACH ŚWIETNY, DOPROWADZIŁA MI PANI DR CERĘ PO CIĄŻY , PO OPALANIU(przebarwienia) DO TAKIEJ,ŻE NIE MUSZĘ UŻYWAĆ PODKŁADU -O czymś to świadczy. byłam już chyba z 6 razy i w czwartek znowu się wybieram.

POLECAM !!!!
byłam już chyba z 6 razy i w czwartek znowu się wybieram.

Byłam u pani doktor na zabiegu mezoterapii i innych zabiegach estetycznych 4 razy. Z pewnością pójdę poraz kolejny. W przypadku gdy uznam lekarza za niekompetentnego - zmieniam go i szukam do skutku kompetentnego. Doktor Kamili nie zmienię! Wytłumaczyłą mi wszystko dokadnie. Efekty zabiegów są dobre, jestem zadowolona. Jeśli chodzi o pieniądze to nie wyłudza ich; wykonuje tylko konieczne zabiegi; cena za zabiegi nie jest wygórowana. Szczerze polecam :)

Wspaniała, cudowna Nasza Pani Doktor! Takie jest moje odczucie po kilku wizytach. Dlaczego? Bo przede wszystkim Pani doktor skutecznie leczy. A do tego: miło, profesjonalnie, z uwagą i zaangażowaniem. Polecam.

Przemiła kobieta,będąc u niej na fotelu czuję ,że znalazłam sie we właściwych rękach .Są efekty a to najważniejsze .Polecam Panią doktor a złe komentarze wystawiają chyba jacyś malkontenci.

..Przemiła Pani doktor ! Fachowe podejście do pacjenta. Byłam już kilka razy i zawsze są kolejki- co oczywiście świadczy bardzo dobrze o lekarzu...bo każdy pacjent traktowany jest ze szczególną starannością...Osobiście jestem BARDZO zadowolona z efektów leczenia...a nie należę do łatwego przypadku. Zdecydowanie polecam Panią doktor !

Pół roku chodzenia do dermatologów. W końcu kompetentny lekarz- wyleczyła naszą córkę.

Pół roku chodzenia do dermatologów. W końcu kompetentny lekarz-
wyleczyła naszą córkę.

Podejscie bardzo profesjonalne i w przeciwienstwie do innych lekarzy... bardzo mila pani doktor- z cierliowscia slucha i tlumaczy. co do uslugi (odpukac) poki co jestem zadowolona. Zdecydowanie polecam. <zabieg z dziedziny dermatologii estetycznej>

Byłam u pani doktor na zabiegu mezoterapii i innych zabiegach estetycznych. Bardzo miła i kompetentna lekarka. Wszystko mi wytłumaczyła. Bardzo dobre efekty zabiegów. Szczerze polecam.

Wczoraj byłam powiększyć usta. Jestem MEGAzadowolona!!

Wczoraj byłam powiększyć usta. Jestem MEGAzadowolona!!

Wciąż poszukujesz "Dermatolog Szczecin"?

Szczecin

ul. Chabrowa 5 Szczecin