dr Kamila Szyller

Neurolog

Pani doktor jest bardzo miła i uprzejma. Od wejścia wzbudza pozytywne nastawienie. Dokładnie wysluchuje pacjenta, a potem dokładnie tłumaczy wszystkie zagadnienia związane z dolegliwościami. Tworzy atmosferę w której pacjent czuje się dobrze i wzbudza zaufanie.

Chodzę do Pani doktor od 10 lat. Nigdy mnie nie zawiodła,za to bardzo pomogła.W skali od 1 do 5 dałabym 10.

Uważam , że jest to lekarz konkretny , zajmujący się pacjentami którzy są naprawdę chorzy , tłumaczy na czym polega choroba , jaka jest terapia , oraz jej skuteczność.

bardzo dobry lekarz oddana pacjentowi polecam.

bardzo dobry lekarz oddana pacjentowi polecam.

Nigdy nie pomyślałabym ,że będę musiała skorzystać z prrady neurologa. Niestety wypadki chodzą po ludziach. Pani doktor a wybrałam ją przypadkowo naprawde do każdego z pacjętów podchodzi bardzo fachowo. Mogłabym pisac i pisac same superlatywy powiem tak po zastosowanych lekach czuję sie doskonale.Dostałam też szczególowe instrukcje na temat mojej choroby i jak z nią walczyc na co mam być przygotowana. napewno nie zmienię tego lekarza i mam nadzieję ze ona też sie nie zmieni.

kompetentny lekarz wspanialy diagnosta jest odpowiedzialnym lekarzem znajacym sie na swej profesji prowadzi mnie od siedmiu lat i dzieki jej staraniom i oddaniu oraz wielkiemu sercu ja dzis zyje i w miare mojej choroby czuje sie dobrze. polecam wszystkim znajomym . oby wiecej takich lekqarzy,ktorzy naprawiaja to co inni zepsuli tak jak to bylo w moim przypadku.

Polecam godna zaufania jako lekarz! Pomocna, szczera i konkretna w tym co mówi.

Polecam godna zaufania jako lekarz! Pomocna, szczera i konkretna w tym co mówi.

Czas to "pieniądz". Niewiele się dowiedziałam, poza tym że mam krzywy kręgosłup. Może zbyt duża ilość pacjentów o tym zadecydowała.

Wzbudza zaufanie,jest uprzejma,tłumaczy chorobę i metodę leczenia,poświęca pacjentowi odpowiednio dużo czasu.