mgr Kamila Tichonow

Psycholog

Nie wyobrażam sobie współpracować z kimś innym niż p Kamila;jest niezwykle kompetentną, serdeczną, uprzejmą osobą. Po każdej sesji czuję się lepiej, dostaje narzędzia do tego by poradzić sobie z każdym kryzysem, jestem innym, lepszym człowiekiem i już wiem, że poradzę sobie z każdą przeszkodą na mojej życiowej drodze, jaka by nie była. P Kamila bardzo dobrze słucha i odczytuje potrzeby pacjenta, odpowiada na zadane pytania w sposób który nie pozostawia wątpliwości, ma ogromną wiedzę i serce do tego co robi. Polecam każdemu!!! 😊

Cudowna, ciepła, mądra kobieta. Podeszła do mnie z sercem i całą swoją wiedzą. 4 lata po zakończeniu terapii nadal widzę jak pozytywny miała na mnie wpływ. Gdyby nie opieka pani Kamili byłoby kiepsko, bardzo kiepsko. Zawdzięczam jej swoje nowe, lepsze życie.

Cudowna empatyczna kobieta z poczuciem humoru i bogatym doświadczeniem. Potrafi słuchać, ale też pokazać, że nie tylko my mamy takie problemy, ale inni też tylko nie każdy sobie z tym tak dobrze radzi. Jej pozytywne nastawienie do terapii i efektów przekłada się na podejście pacjenta do terapii. Obserwuje pacjenta i dobrze wie kiedy mogą zrobić krok dalej, a kiedy kolejne posunięcie może być na ten moment zbyt destrukcyjne. Chętnie współpracuje z psychiatrami, do pracy każdego podchodzi z szacunkiem. Jeżeli jest taka potrzeba zasugeruje leczenie farmakologiczne, bo wszystko jest dla ludzi i ma nam pomóc. Co najważniejsze słucha pacjenta, nienarzuca swojej wizji terapii. Jeżeli jest taka potrzeba korzysta z różnych metod terapii i systemów, tak by znaleźć najskuteczniejszą formę dla swojego pacjenta. Z czystym sumieniem polecam, chociaż wiem, że ciężko się dostać do niej na terapię, ale polecam próbować, nawet poczekać miesiąc czy dwa, bo naprawdę warto.

Pani Kamila to była dla mnie prawdziwa przygoda. Zawsze bałam się, idąc do psychologa, że trafię na osobę głupszą od siebie, a takiej nie mogłabym zaufać. Pani Kamila nawet przez moment nie wzbudziła we mnie takich wątpliwości. Kiedy potrzebowałam, wyjaśniała mi arkana teoretyczne terapii, którą na mnie stosowała. Potrafiła mnie naprawdę rozbawić. Półroczna terapia była dla mnie nie tylko leczeniem, ale prawdziwą przygodą, doświadczeniem głębokiej introspekcji. Cieszę się, że poznałam ją nie tylko jako terapeutkę, ale jako człowieka. Teraz się śmieję, że mam już swoją wewnętrzną, zinternalizowaną Panią Kamilę, dzięki której popełniam w życiu mniej błędów. Polecam tym, którzy są na życiowych zakrętach :)

profesjonalnie i szybko zostałem wyleczony z lęku. od lat nie czułem się lepiej, poprzednie terapie nie działały. NAPRAWDE WARTO

Byłam tam raz i nie spodziewałam się tak rewelacyjnego kontaktu z obca mi osobą- jest niezwykle otwarta, sympatyczna i widać że chce pomóc swoim pacjentom najlepiej jak potrafi.

Wspaniała osoba, mądra, słuchająca, serdeczna z poczuciem humoru, kompetentna i pozytywnie zapędzająca do roboty :)

sympatyczna,budzaca zaufanie Psycholog, polecam.

sympatyczna,budzaca zaufanie Psycholog, polecam.