Kamila Zelent-Malinowska

Laryngolog

Jestem bardzo zadowolony z wizyty u Pani doktor. Bardzo miła, kompetentna, uprzejma i bardzo sympatyczna. Postawiła trafną diagnozę skierowała na dodatkowe badania i kazała zgłosić się jak najszybciej żeby kontynuować leczenie. Gorąco polecam.

Znakomity specjalista, dobrze się zajęła moim problemem. Szybko, milo i profesjonalnie.

Pani doktor jest bardzo uprzejma i sympatyczna, a przede wszystkim kompetentna. Dla mojej córki wizyta była ciekawa i niestresująca- a to świadczy o dobrym kontakcie z dziećmi. Dla mnie to jest najważniejsze

jestem bardzo zadowolona z pracy pani doktor i nie zawiodlam sie na jej wiedzy i praktyce od 8 lat (bo tak dlugo tam chodze) goraco polecam!

goraco polecam!