dr n. med. Kamilla Barchan-Kucia

Okulista

Po raz kolejny jesteśmy wraz z małżonką bardzo zadowoleni z usług Pani doktor. Bez żadnego problemu umówiliśmy się na dogodny nam termin i nasza córka, która przez wiele lat miała wstręt do noszenia okularów, po badaniach u Pani Doktor jest szczęśliwa i nie wyobraża sobie dnia bez swoich różowych oprawek.

Nareszcie jestem zdrowa, okazało się, że zawsze byłam. Inni lekarze nie przebadali mnie dokładnie tylko przepisywali leki i mówili "jest pani chora i musi pani brać leki". Dzięki nieuprzejmości naszego poprzedniego okulisty i po rozmowach ze znajomymi, poszukiwaniami w internecie trfiliśmy do doktor Barchan. Pani doktor jest bardzo dobrą specjalistką, przemiła i ma anielską cierpliwość (pacjentka prze demną była okropna) POLECAM

Byłam wczoraj, i było tak jak być powinno. Polecam wszystkim. 2@

Byłam wczoraj, i było tak jak być powinno. Polecam wszystkim.

2@

Prze sympatyczna okulistka, byliśmy z naszymi bliźniakami, świetnie radzi sobie z dziećmi. A i w końcu moja żona dała się zbadać i nosi fajne okulary. Polecamy baaardzo !

Bardzo dobry specjalista i widzę że w ostatnim czasie zdobyła tytuł doktora nauk medycznych co świadczy o jej wysokim poziomie kompetencji. Polecam

Myślałem, że nie zawsze opinie w internecie są w pełni trafne. Pani Doktor zasługuje na wszystkie pozytywne opinie w 100%. Świetna !!! Byłem w Promedzie na Podkarczówce. Polecam.

Polecam, najlepsza w Kielcach, prawdziwy fachowiec, szybka diagnoza, trafione leki i bardzo sympatyczna.

SZACUNEK ! Byłam świadkiem jak Pani doktor musiała się męczyć z bardzo awanturującą się starszą panią, zachowała stoicki spokój. To już moja kolejna wizyta, jestem bardzo zadowolona i polecam wszystkim.

Polecam pania doktor Kamile w 100%, jest bardzo ciepla i sypmatyczna osoba . Pomogla mi, jak i mojej zonie i oboje jestesmy z niej zadowoleni .

Pani Doktor zmieniła życie mojego syna i moje, wreszcie wiem, że żyje. Inni lekarze przez dwa lata nic nie widzieli. Dziękuje Pani Doktor.

Wciąż poszukujesz "Okulista Kielce"?

Wójcicki Andrzej, dr nauk med. Spec. chorób oczu. Gabinet okulistyczny
Jurajska 10