Borowa

lek. med. Piotr Ciszewski

Chirurg ogólny, Onkolog

Specjalistyczna Przychodnia Lekarska WILMED
ul. Lentza 35

Proktolog to taki lekarz który musi budzić zaufanie i dr Ciszewski na pewno taki jest. Badania nie były dla mnie krępujące dzięki temu. Człowiek na poziomie, kulturalny, jako lekarz bardzo kompetentny. Operował mnie w szpitalu św. Elżbiety.

Opinia dodana przez: Marta
Logopeda Rybnik mgr Bożena Polaszek

Logopeda Domowy Rybnik
Borowa 3a
44-200 Rybnik

Rewelacyjny lekarz. Polecam wszystkim. Dzieciak nie mówił prawie wcale a po krotkiej terapii są już pierwsze efekty.

Opinia dodana przez: Justyna

Maria Szczupider

Protetyk, Stomatolog

Borowa 40
Czeladź

Najlepszy dentysta jakiego znam. Zawsze panicznie bałam się wizyty u stomatologa. Pani Maria sprawiła, że idę leczyć zęby bez strachu. Polecam

Europejskie Centrum Zdrowia Otwock Sp. z o.o.
ulica Borowa 14/18
05-400 Otwock

Bardzo uprzejmy, spokojny lekarz. Dokładne badanie. Bez pośpiechu. Wizyta w Zielonce na nocnej piece.

Opinia dodana przez: magda

ecz
Otwock ul. Borowa 14/18
05-400 Otwock Wielki

O stycznia 2012 roku jestem pacjentką Pani dr Anny Walaszkowskiej-Czyż w ECZ Otwock. Moje schorzenie to rak jajnika z przerzutem do jamy otrzewnej. Pomimo, że na początku leczenia stan zaawansowania był bardzo znaczny Pani dr po wnikliwej analizie badań lekarskich włącznie z badaniami genetycznymi dobrała mi taka chemię. że proces nowotworowy uległ wyhamowaniu a moje samopoczucie jest dobre. Od mojego pierwszego kontaktu byłam traktowana bardzo dobrze, Pani dr wykazuje dużo empatii, potrafi słuchać i podnosi na duchu w chwilach zwątpienia. Jestem bardzo wdzięczna i z całego serca dziękuję za tak dobrą opiekę.
Pani dr z okazji Pani imienin 26 lipca życzę dużo zdrowia, uśmiechu oraz sukcesów w życiu prywatnym i zawodowym.
Z wyrazami szacunku Hania Grajewska

Opinia dodana przez: Hania Grajewska

Centrum Medyczne ProMED sp z o.o.
ulica Mariańska 5a
95-200 Pabianice

Naprawdę godny polecenia lekarz , dzwońcie , umawiajcie się , myślę że mi pomógł .
A samopoczucie na początek to już coś.

A samopoczucie na początek to już coś.

Opinia dodana przez: Janusz U.

Mazowiecki Szpital Onkologiczny
ulica Kościelna 61
05-135 Wieliszew

WSPANIAŁY ! WSPANIAŁY ! WSPANIAŁY !
Podejście do pacjenta 6+ . Leczenie i staranie o zdrowie pacjenta 6+. Zaangażowany , kompetentny , po prostu LEKARZ ! z prawdziwego zdarzenia . Panie Boże daj nam więcej takich ludzi.

WSPANIAŁY ! WSPANIAŁY ! WSPANIAŁY !

ul.Roentgena

Przed testami do szkoły ofecerskiej zdiagnozowano u mnie ogromnego miesniaka macicy. Dr. Radziszewski w szpitalu wraz z personelem otoczył mnie wspaniałą opieką. W twardy sposób przygotował na ewentualne komplikacje i usunięcie macicy - na szczęście dzięki profesjonalizmowi lekarza obyło sie bez tego. :-)
Były łzy i klniecie z bólu... Lecz podejście i poczucie humoru doktora uspokaja.. Dziękuje. Wróciłam do sprawności (sporty ekstremalne) po około miesiącu po operacji. Nawet blizna na całym brzuchu mi nie doskwiera. Często nawet śmieje sie, ze doktor zostawił mi wspaniałe arcydzieło na brzuchu. Piękna linia, równa, która zagroziła sie ekspresowo. Lipiec 2014- operacja na Madalińskiego.
Jeżeli onkologia to tylko w tym miejscu. Polecam!

Opinia dodana przez: Alice

dr n. med. Ewa Surynt

Ginekolog położnik, Ginekolog onkolog

Centrum Medyczne Unicare
ul. Hlonda 2 lok. U8 (wejście od Al. Rzeczypospolitej)

Również zdecydowanie polecam, delikatna, troskliwa, sympatyczna, naprawde potrafi zaopiekować się pacjentką, wszystko dokładnie tłumaczy. Każdej kobiecie życze żeby trafiła na takiego ginekologa, będąc w jej rękach możecie byś spokojne, dobrze się wami zaopiekuje, taki lekarz to skarb. Serdecznie pozdrawiam Panią doktor

Centrum Leczenia Otyłości Nasmed
ul. Jana Nowaka-Jeziorańskiego 7/184

Kilka lat temu zoperowałem u tego lekarza prawa przepuklinę. Wtedy praktykował w szpitalu państwowym. Źle zniosłem częściowe znieczulenie w kręgosłup (omdlenie, duszności) ale sam zabieg wyszedł dobrze. Było sporo zamieszania przed zabiegiem, bo zdziwiłem się dlaczego doktor nie bierze pod uwagę faktu, że w obowiązkowych badaniach przed zabiegiem przeciwciała HBs wykazywały wartość zerową (chciałem zrozumieć dlaczego nic o tym nie mówi skoro wynik wychodzi poniżej normy). Przekonał mnie, ze to nic groźnego, ze nieraz 'organizm nie wykazuje'. Po kilku latach umówiłem się (w jego prywatnej praktyce) na zabieg na drugiej przepuklinie. Na spotkaniu kilka dni przed zabiegiem umówiliśmy się na całościowe znieczulenie (patrz powyżej - źle wcześniej zniosłem częściowe znieczulanie). W dniu zabiegu stwierdzili, z anestezjologiem, że kwalifikuje się tylko do znieczulenia w kręgosłup (nie wiem na podstawie czego - bo anestezjolog nawet mnie nie zbadał, wg mnie najbardziej prawdopodobny powód wynikający z rozmowy to brak czasu tym dniu). Zrezygnowałem z zabiegu, wyszedłem z gabinetu. Doktor Dib wyszedł za mną na korytarz i przy recepcji w obecności personelu, postronnych osób i mojej żony perorował, że jestem histerykiem, co pamięta z poprzedniego zabiegu, do gabinetu powinienem wchodzić z żoną i temu podobne uwagi. Czyli 'kultura', 'profesjonalizm' i 'umiejętność' zachowania tajemnicy lekarskiej. Przy jego cenach, w porównaniu z innymi gabinetami w Warszawie, spodziewałbym się profesjonalizmu w każdym aspekcie a nie tego co otrzymałem. Bez polecenia dla kogokolwiek.

Opinia dodana przez: Mirek