Kardiochirurg W Okolicach Janowiec Wielkopolski

Centrum Dializ Freseniue Nephrocaare
Poznańska 125a, IV pieto bloku A
63-300 Pleszew

lekarz wspanialy godny polecenia przeprowadzil moja operacje zastawki profesjonalista w pelnym slowa znaczeniu

Opinia dodana przez: rafal

NZOZ Centrum Medyczne "Zachód"

85-429 Bydgoszcz

Będąc leczoną przez Panią Doktor Kurlapską, mogłam bezpiecznie przejść przez operacje serca i tarczycy. Diagnoza zgodna ze stanem faktycznym. Przepisywane dawki leków zawsze poprawiały moją arytmie i ciśnienie. Zalecone badania w pełni uzasadnione. Postawa Pani Doktor zawsze wyzwalała we mnie poczucie bezpieczeństwa i całkowitego zaufania. Takie relacje z lekarzem powodują zaufanie do całej służby zdrowia. Pozdrawiam Renata Markowska

Opinia dodana przez: Renata Markowska

Sopocka 4