Kraków Kardiochirurg

Czy chodziło Ci o lekarzy:

Klinika Chirurgi Serca Naczyń i Transplantologii
ul. Pradnicka 80 Kraków

Nie umiem wyrazić słów wdzięczności za życie mojej mamy Stanisławy Rostoń. Namiar na Profesora znalazłam w internecie szukając pomocy w tętniaku aorty. Jazda z drugiego końca Polski wydawała się karkołomna ale wszystko wskazywało ze tylko ten człowiek może uratować moja mamę. No i intuicja. Spotkanie w miłym centrum Unicardia w Krakowie to szczyt marzeń, mimo długich godzin czekania. Spotkanie z profesorem wielka ostoja spokoju, ciepa cierpliwości na zadawane tysiące pytań i wreszcie decyzja na tak - będzie operował. Po operacji w drugiej dobie uśmiech mamy!!!!! Bo profesor był u niej rano, pogłaskał po starej ręce delikatnie budząc ja . I tak juz zostalo. Zyje i sie usmiecha. Panie Profesorze jest Pan najcudowniejszym lekarzem na swiecie! Dziekuje Ewelina Gałązka

Opinia dodana przez: ewelina

Fabryczna 8
16-040 Gródek

Krakowski Szpital Specjalistyczny im. Jana Pawła II
Prądnicka 80

Niech milczy ten, kto uczynił jakieś dobrodziejstwo - niech mówi ten, który je otrzymał. (Seneka)

Ciężko znaleźć słowa które oddadzą emocje jakie towarzyszyły mi -matce, podczas operacji 21-letniego syna.

Był przecież najmłodszym pacjentem tego dnia ...

Był przecież najmłodszym pacjentem tego dnia na oddziale.
Dr. Filipa poznałam rano tuż przed operacją...

Wszechmoc wiedzy, doświadczenia , zaangażowania a przede wszystkim zrozumienia mojej sytuacji od razu wzbudził we mnie ogromne zaufanie. Doktor obiecał poinformować mnie o przebiegu dość skomplikowanej operacji metodą Bentalla. Uczynił to natychmiast po wyjściu z sali operacyjnej.

W każdej z naszych późniejszych rozmów poziom kompetencji zawodowych i po prostu ludzkiej empatii ,że dech zapiera. Wcześniej myślałam że tacy lekarze są tylko w serialach.

Syn wciąż jest w szpitalu , przyjęty z powodu infekcji rany pooperacyjnej , ale to nie zmieniło mojego podziwu dla człowieka, który podjął się jego leczenia.

Słyszałam kiedyś powiedzenie, że dobry lekarz jest jak artysta. Nie da się opisywać jego dzieła sztuki, tak, jak nie da się śpiewać baletu i opowiadać piosenki...

Wszystkiego Najlepszego z Okazji Nadchodzących Świąt i Nowego Roku Panie Doktorze ! Szczęśliwi którzy trafią na Pana Opiekę w Nowym 2019 Roku ;-)

Opinia dodana przez: Joanna

NZOZ Pielęgniarek Zabiegi
Kronikarza Galla 24/125

lekarz z powołania, rewelacja...... godny polecenia leczy prawie całą moją rodzinę człowiek o wysokiej kulturze,

lekarz Zbigniew Samitowski

Volumed Gabinety Specjalistyczne
ulica gen. Augusta Fieldorfa-Nila 10/U2

Sz. P. Doktorze!

Sz. P. Doktorze!

Bardzo dziękuję za okazane serce i leczenie. Bogu dziękuję że na swojej drodze spotkałam tak wspaniałego lekarza. Panie doktorze, ze swoim stoickim spokojem jest Pan jak balsam który koi rany. Ten spokój udziela się również pacjentom. Dziękuję również za to, że ile razy dzwoniąc do Pana, nigdy nie odmówił mi Pan pomocy. W obecnym czasie rzadko jest spotykany lekarz o gołębim sercu i fachowości dla pacjenta.

Pozdrawiam serdecznie, wdzięczna pacjentka z Zakopanego.

Opinia dodana przez: Teresa

ulica Fieldorfa-Nila 14/3U

Profesjonalne podejście do pacjenta. Kompetentny lekarz z powołaniem, godny polecenia specjalista.

Opinia dodana przez: Jadwiga

lekarz Mirosław Garlicki

os. Witkowice Nowe 3

Witam. Opinie o dr Garlikim mam jak najlepsza. 22lata temu przeszczepial serce mojemu mezowi Markowi. Mój maz zmarl 2.03.2016r., ale dzięki dr Garlickiemu miał przedluzone zycie o 22 lata. Były to lata dla nas szczęśliwe i jestem bardzo dr Garlickiemu wdzieczna, za wszystko.

Opinia dodana przez: kinga

Szpital im.Narutowicza

bardzo sympatyczny i wybitny specjalista !! dziękuje

bardzo sympatyczny i wybitny specjalista !! dziękuje

Kraków

Bardzo dobry fachowiec i wspaniały człowiek. Podejście profesjonalne nie tylko w stosunku do pacjenta ale także do jego rodziny. Jestem mu bardzo wdzięczy. Dziękuję za życie.

Opinia dodana przez: Tadek

Klinika Kardiochirurgii w szpitalu Jana Pawła 2

Kraków

Serdeczne podziękowania dla Dr Bochenka za profesjonalną i troskliwą opiekę medyczną sprawowaną nad moją babcią. Dziękuje za każde ciepłe słowo, wyrozumiałość, cierpliwość dobre serce i nieustający uśmiech na twarzy. Dziękuje za dopilnowanie wszystkiego oraz zaangażowanie. Gdyby na świecie było więcej takich lekarzy i specjalistów jak Doktor to myślę, że nikt by nie narzekał na służbę zdrowia. W kilku prostych zdaniach potrafił Doktor wszystko wytłumaczyć mojej babci, znaleźć czas i cierpliwość aby jej wysłuchać.
Trudno w kilku słowach wyrazić wdzięczność moją oraz całej mojej rodziny.
Życzyłabym sobie sama i wszystkim moim bliskim trafić na tak dobrego człowieka i specjalistę jak Doktor Bochenek.

Opinia dodana przez: Alicja

Klinika Chirurgi Serca Naczyń i Transplantologii
ul. Pradnicka 80 Kraków

Wybitny specjalista, wspaniały człowiek, spokojny, wyrozumiały.

Wybitny specjalista, wspaniały człowiek, spokojny, wyrozumiały.