Kardiochirurg W Okolicach Mińsk Mazowiecki

ulica Alpejska 42

"Staram się traktować innych tak, jak sam chciałbym być traktowany, bo trzeba zmieniać ten kraj" - tak zareagował p. dr Litwiński, gdy dziękowaliśmy mu za dzisiejszą konsultację w IK. I nie ma w tych słowach najmniejszej przesady. Wzorowe podejście do pacjenta. Dziękujemy, Panie Doktorze!

Opinia dodana przez: Nina

Stefanika 12/10

Jestem pacjentem Doktora Gryszko i uważam, że nie mogłem trafić lepiej. Pan Gryszko ma ogromną wiedzę i doświadczenie. Nigdy nie spotkałem się z tak ludzkim podejściem do pacjenta. Pan Doktor pomimo tego, że ma bardzo dużo obowiązków to do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie. Profesjonalista w swoim zawodzie. Andrzej Popiołek

Opinia dodana przez: Andrzej

lekarz Jerzy Lichomski

ulica Alpejska 42

Super kardiochirurg, naprawil moja zastawke mitralna, a ze jestem jeszcze mloda postaral sie takze o ladny i jak najmniej widoczny w przyszlosci szew na mostku. Doktor interesuje sie pacjentem po operacji bo codziennnie sprawdzal jak sie czuje.

Opinia dodana przez: Joanna

instytut wojskowy

Wspanialy czlowiek,bardzo duza wiedza kardiochirurgiczna,poswiecenie zawodowi i pacjetowi.

Opinia dodana przez: juhar harjuz

lekarz Krzysztof Kuśmierski

Dworkowa 15 A/9

Wspaniały lekarz, który z życzliwością podchodzi do pacjenta i jego rodziny. Ma złote ręce i wiele odwagi.

Opinia dodana przez: Ewa

Sosnowa 17
05-140 Borowa Góra

Specjalne podziękowania dla dr.n.med.Przemyslawa Szałańskiego, za uratowanie życia,
profesjonalizm, życzliwość i ogromne serce.
Z taka pasją i zaangażowaniem można "przenosić góry" i osiągać tylko sukcesy.
Najlepszy kardiochirurg w Polsce a może i na świecie.
Oddany pacjent Kazimierz G. z Warszawy

profesjonalizm, życzliwość i ogromne serce.
Z taka pasją i zaangażowaniem można "przenosić góry" i osiągać tylko sukcesy.
Najlepszy kardiochirurg w Polsce a może i na świecie.
Oddany pacjent Kazimierz G. z Warszawy

Opinia dodana przez: Kazimierz

prof. dr hab. n. med. Andrzej Biederman

Kardiolog, Kardiochirurg

Centrum Kardiologii Allenort
Płowiecka 37

Pan profresor jest cudotwórcą.
Po czterech latach ciężkiej choroby nadciśnienia płucnego i zatorowości płucnej nareszcie oddycham i mogę chodzić. Nie używam aparatu tlenowego bez którego nie przeżyłbym jednego dnia. Z wielką wdzięcznością Józef ze ze Stargardu

Pan profresor jest cudotwórcą.

ulica Alpejska 42

Bardzo dobry specjalista. Potrafi wytłumaczyć na czym polega wykonywana przez niego operacja. Co się rzadko zdarza miły, skromny człowiek. Szczerze polecam tego kardiochirurga.

Opinia dodana przez: Edward

lekarz Artur Rymsza

Centrum Medyczne WUM
Banacha 1A, Blok F

Mam 55 lat.Dziesięć dni temu Pan dr Artur Rymsza przeprowadził u mnie operację wymiany zastawki aortalnej serca.Bałem się bardzo ,ponieważ u członków najbliższej rodziny jak i u znajomych napatrzyłem się na męki jakie przechodzili po tego typu oper acji.
To czego dokonał dr Artur Rymsza i jego zespół to w mojej ocenie mistrzostwo świata!!!

Tak pokrótce było to tak.Trzeciego dnia po operacji bez pomocy rehabilitanta wstałem z łóżka i zacząłem chodzić.Czwartego dnia obszedłem wszystkie zakamarki oddziału kardio chirurgii. Piątego dnia oprócz chodzenia porwałem się na rower stacjonarny, na którym przejechałem 5 razy po 10km. przy obciążeniu 50Nm. Szóstego dnia byłem już w domu szczęśliwy ,że wpadłem w CUDOWNE!! ręce tego człowieka.Dzisiaj normalnie funkcjonuję wydolność mam jak 30-to latek a przed operacją umierałem po przejściu 100m.

Dozgonnie wdzięczny Roman Kosiński z rodziną .
Wszystkiego najlepszego PANIE DOKTORZE !!!!!!!

P.S.
Należy zrobić wszystko aby tacy ludzie nie musieli martwić się o dobra doczesne, dbali o podnoszenie swoich kwalifikacji, żyli spokojnie i godnie i nie uciekali nam z tego pięknego kraju , a jestem pewny ,że wyjdzie nam to wszystkim na zdrowie!!!!!!!

Opinia dodana przez: Roman Kosiński

lekarz Mariusz Kuśmierczyk

Transplantolog, Kardiochirurg

MEDIQ
ul. Piłsudskiego 20
05-120 Legionowo

Nie znajduje słów wdzięczności. Dokładnie trzy lata temu byłem operowany przez Pana Profesora. Operacja by-passów po zawale serca. Miałem pred sobą może pare tygodni życia. Koronografia wykonana jeszcze na Wołoskiej nie stwarzała złudzeń.
Decyzja o operacji nie jest łatwa dla pacjenta, ale nie w przypadku gdy operuje Profesor. Od pierwszego kontaktu w Aninie miałem całkowite zaufanie. Zero emocji.
A gdy po zabiegu widywałem Profesora o świcie pomiędzy łóżkami operowanych ...

A gdy po zabiegu widywałem Profesora o świcie pomiędzy łóżkami operowanych pacjentów - wzbudzał mój najwyższy szacunek.
Dostałem trzy lata życia. Całkowicie normalnego szczęśliwego życia, pełnego radości rodzinnych i zawodowych. Mam nadzieje że nie tylko trzy lata.
Dziękuje Panie Profesorze.
Arch. Piotr Jankowski