Kardiochirurg W Okolicach Nowa Sarzyna

35-301 Rzeszów

Polecam tego specjalistę, to mistrz w swoim zawodzie, uprzejmy, miły człowiek, wyrozumiały, ale odpowiedzialny i kompetentny - dziękuję doktorze za drugie życie

Opinia dodana przez: Lucyna

Szpital Wojewódzki Nr 2 im. Św. Jadwigi Królowej w Rzeszowie
ul. Lwowska 60
35-601 Rzeszów

Wspaniały lekarz. Klasa sama w sobie, wiedza, kompetencja, profesjonalne podejście do pacjenta. Polecam wszystkim!

Opinia dodana przez: Antoni

35-301 Rzeszów

Znakomity, ambitny kardiochirurg, ale przede wszystkim - wspaniały i ciepły człowiek. Tak ogromnej charyzmy i umiejętności rozmowy z pacjentem nie da się nauczyć nawet na najlepszym wydziale lekarskim, a tacy lekarze przywracają wiarę w służbę zdrowia. Żadne słowa nie wyrażą mojej wdzięczności za fachową opiekę i poświęcony czas. Panu Doktorowi życzę samych sukcesów, a wszystkim innym, którzy wybrali życiową drogę pod znakiem eskulapa równie wielkiego oddania sprawie. Chapeau bas!

Opinia dodana przez: Dziękuję!
Kardiochirurg Rudna Mała dr n. med. Witold Mazur

Szpital Specjalistyczny im. Świętej Rodziny
Rudna Mała 600
Rudna Mała

Lekarz z powołania. Podejście do pacjenta, diagnoza , leczenie na przysłowiową 6. Ogromna wiedza i doświadczenie. Tytuł doktora nauk medycznych. Dr Mazur to prawdziwy diament, oszlifowany diament wśród lekarzy Podkarpacia

Opinia dodana przez: Pacjent

35-301 Rzeszów

Dobrze że jest ta strona, ale skala ocen tutaj jest zbyt mała abym mógł wyrazić swoją opinię na temat Pana doktora Kazimierza Widenka.

Jest przede wszystkim wspaniałym, zawsze uśmiechniętym, skromnym człowiekiem. Jest artystą - kardiochirurgiem z pasją!!! Każdy pacjent jest dla niego oczkiem w głowie, jest wyjątkowy.

To co dokonało się na moim sercu to po prostu Boży cud spełniony przez ręce Pana dr Kazimierza Widenka. Wielogodzinna, bardzo skomplikowana operacja złożonej wady zastawki dwupłatkowej, tętniak aorty, zwapnienia i cała masa rzeczy, których nie potrafię nawet nazwać. Wszystko naprawione i wyleczone w niesamowity sposób !!! Na czym polega ta "niesamowitość" pewnie się Państwo zastanawiacie? A no na tym, że w sercu mam zachowane prawie wszystkie swoje elementy naturalne bez konieczności stosowania wielu leków!!!

Muszę tutaj wspomnieć, że oddział kardiochirurgii w Rzeszowie, którym kieruje Pan dr Kazimierz Widenka to najlepsi specjaliści, młodzi ludzie z pasją w tym kraju: od personelu pielęgniarskiego po kardiochirurgów. Opieka, jakość, nowoczesność - na najwyższym poziomie światowym !!!

Po bardzo nie miłych przejściach w pewnej przychodni kardiochirurgicznej we Wrocławiu, jestem Bogu wdzięczny, że trafiłem do oddziału Pana dr Kazimierza Widenka do Rzeszowa, na moje ukochane rodzinne Podkarpacie.

pozdrawiam

Kardiochirurg Rzeszów dr n. med. Maciej K. Kolowca

Ośrodek Kardiologii Zabiegowej im. Św. Józefa
Anny Jagiellonki 17
35-623 Rzeszów

pełen profesjonalizm rzetelne podejście do pacjenta cała uwaga skupiona na pacjencie niech się uczą co poniektórzy znani niby kardiolodzy ale tylko z nazwy od dr n.med.Maciej Kolowca to prawdziwy fachowiec

Opinia dodana przez: Kasia

szpital wojewódzki nr 2 w rzeszowie

Rzeszów

Dzisiaj mija czwarty miesiąc od operacji, czuję się znakomicie. Jestem bardzo zadowolony z Pana doktora, a w szczególności z pracy jaką wykonał. Co więcej, na uwagę zasługuje profesjonalizm oraz indywidualne podejście do pacjenta. Pan Doktor zawsze znalazł dla mnie czas i wszystko dokładnie objaśniał.

Dziękuję jeszcze raz za wszystko, wdzięczny pacjent,
Andrzej