Pomorskie Kardiochirurg

NZOZ Krzysztof Buczkowski
Skłodowskiej-Curie 9
85-094 Bydgoszcz

Dr Kołakowski 13 marca 2010r. dokonał u mnie usunięcia śluzaka z lewego przedsionka serca.
Dziękuję raz jeszcze po pięciu latach życia bez powikłań (jestem czynna zawodowo). Jest to profesjonalny lekarz, godny polecenia.
Wdzięczna pacjentka.

Wdzięczna pacjentka.

Opinia dodana przez: Marzena

Wojciech Ogorzeja

szpital dr.jurasza
jurasza
Bydgoszcz

Dokładnie 14 kwietnia 2015 roku pierwszy raz przeczytałam nazwisko doktora Ogorzeji... Pomyślałam-skoro tak wielu ludzi tak pozytywnie wypowiada się, tzn że moja mama jest w najlepszych rękach.
Dziś mogę z doświadczenia powiedzieć : brakuje mi słów aby określić jak profesjonalnym a zarazem cudownym lekarzem jest ordynator Wojciech Ogorzeja. Dziękuję za wszystko

Opinia dodana przez: Gabriela

ulica Powstańców Warszawy 6A/131
85-681 Bydgoszcz

Bardzo dobry specjalista,miły kompetentny.Uratował mi życie, podjął się bardzo trudnej operacji na otwartym sercu.Nadmieniam, nie znałam Pana Doktora wcześniej.Lekarz z powołania!!!!!!!

lekarz Maurycy Missima

Chodkiewicza
Bydgoszcz

Jestem po operacji zastawki serca ktora przeprowadzal pan doktor w szpitalu wojskowym operacje mnialam 30.08.2016r na ta chwile jestem bardzo zadowolona z opieki lekarskiej z podziekowaniem dla calego oddzialu kardiochirurgi w szpitalu wojskowym w bydgoszczy

Opinia dodana przez: Hanna

lekarz Rafał Pawlaczyk

SWISSMED Szpital
ulica Wileńska 44
80-215 Gdańsk

Pan doktor przeprowadził udaną operację na moim sercu, dzięki której czuję się dobrze. Lekarz uprzejmy, ma życzliwe podejście do pacjenta. Bardzo dziękuję.

Opinia dodana przez: Beata

lekarz Artur Rymsza

Centrum Medyczne WUM
Banacha 1A, Blok F

Mam 55 lat.Dziesięć dni temu Pan dr Artur Rymsza przeprowadził u mnie operację wymiany zastawki aortalnej serca.Bałem się bardzo ,ponieważ u członków najbliższej rodziny jak i u znajomych napatrzyłem się na męki jakie przechodzili po tego typu oper acji.
To czego dokonał dr Artur Rymsza i jego zespół to w mojej ocenie mistrzostwo świata!!!

Tak pokrótce było to tak.Trzeciego dnia po operacji bez pomocy rehabilitanta wstałem z łóżka i zacząłem chodzić.Czwartego dnia obszedłem wszystkie zakamarki oddziału kardio chirurgii. Piątego dnia oprócz chodzenia porwałem się na rower stacjonarny, na którym przejechałem 5 razy po 10km. przy obciążeniu 50Nm. Szóstego dnia byłem już w domu szczęśliwy ,że wpadłem w CUDOWNE!! ręce tego człowieka.Dzisiaj normalnie funkcjonuję wydolność mam jak 30-to latek a przed operacją umierałem po przejściu 100m.

Dozgonnie wdzięczny Roman Kosiński z rodziną .
Wszystkiego najlepszego PANIE DOKTORZE !!!!!!!

P.S.
Należy zrobić wszystko aby tacy ludzie nie musieli martwić się o dobra doczesne, dbali o podnoszenie swoich kwalifikacji, żyli spokojnie i godnie i nie uciekali nam z tego pięknego kraju , a jestem pewny ,że wyjdzie nam to wszystkim na zdrowie!!!!!!!

Opinia dodana przez: Roman Kosiński

szpital miejski

Gdańsk

Dr.Haponiuk bardzo uprzejmy , konsekwenty , miły , człowiek jako Dr mega specjalista który ma złote ręce . Gdy tylko przyjechaliśmy na oddział do Gdańska odrazu zlecił badnia zero czekania . W stosunku do rodziców bardzo otwarty informuje o wszystkim wrecz sam zapytał czy mamy jakieś pytania lub wątpliwości . Do dzieci również ma świetne podejście .Córka ma 3 latka i wadę wrodzoną serca zastawki ( niedomykalność ) oraz ubytek dość spory . Operacja trwała ok 5 h wszystko sie udało . Brak słów żeby opisywać . Cały sztab lekarzy bardzo solidny . Dzięki takim ludziom człowiekowi wraca wiara w to że są jeszcze lekarze z pasji i powołania . Przy Dr Haponiukowi można czuć się bezpiecznie . Moim zdaniem jeden z najleprzych kardiochirurgów w PL jak nie nr 1. Dzisiaj córka jest 5 dobę po operacji i doszła bardzo szybko do siebie .

Opinia dodana przez: Damian

NZOZ Centrum Medyczne "Zachód"

85-429 Bydgoszcz

Będąc leczoną przez Panią Doktor Kurlapską, mogłam bezpiecznie przejść przez operacje serca i tarczycy. Diagnoza zgodna ze stanem faktycznym. Przepisywane dawki leków zawsze poprawiały moją arytmie i ciśnienie. Zalecone badania w pełni uzasadnione. Postawa Pani Doktor zawsze wyzwalała we mnie poczucie bezpieczeństwa i całkowitego zaufania. Takie relacje z lekarzem powodują zaufanie do całej służby zdrowia. Pozdrawiam Renata Markowska

Opinia dodana przez: Renata Markowska

Sopocka 4