Kardiochirurg

ulica szwajcarska
Poznań

Andrzej W. z Poznania

Andrzej W. z Poznania
Korzystając z możliwości dostępu do tego portalu chciałbym serdecznie podziękować całemu personelowi Oddziału Kardiochirurgii Szpitala Miejskiego im. Józefa Strusia ul. Szwajcarska 3 w Poznaniu, a w szczególności panu dr hab.Pawłowi Bugajskiemu - Ordynatorowi Oddziału za trud i wysiłek włożony w skomplikowaną operację mojego serca. Na Oddział trafiłem we wrześniu 2017 roku z rozpoznaniem infekcyjnego zapalenia wsierdzia i ciężką niedomykalnością zastawki mitralnej, dodatkowo niszczonej przez bakterie. Po zapoznaniu się z dokumentacją medyczną i oceną ryzyka pan doc. Bugajski podjął decyzję o niezwłocznym przeprowadzeniu zabiegu operacyjnego związanego z wymianą za biologiczną. Nie ukrywam, że bałem się zabiegu gdyż wcześniej nie byłem pacjentem szpitali, a tym bardziej nie stawałem przed tak poważnym zabiegiem, a również mój wiek 65 lat nie napawał zbytnim optymizmem. Jednak wcześniejsza rzeczowa rozmowa przeprowadzona z panem doc. Bugajskim pozwoliła mi spokojniej podejść do tego szczególnego dnia. Dziś czuję się dobrze i mogę funkcjonować normalnie oraz z optymizmem patrzę w przyszłość. To wszystko zawdzięczam ambicji, fachowości i poświęceniu pana dr hab. Pawła Bugajskiego oraz pozostałym lekarzom, którzy są godni z Nim współpracy. W ciągu prawie dwóch tygodni pobytu na Oddziale mogłem zaobserwować późniejsze zainteresowanie pacjentem przez doc. Bugajskiego jak i pozostałych lekarzy. Stworzył wokół siebie zespół fachowych Lekarzy jak i pracowitych Pań pielęgniarek, Rehabilitantów oraz Personelu Pomocniczego. Wszystkim zainteresowanym i sobie życzę przede wszystkim dużo zdrowia, ale w razie czego polecam ten Oddział Kardiochirurgii pod kierownictwem pana dr hab. Pawła Bugajskiego. Wszystkiego Najlepszego!!!!!

Opinia dodana przez: Andrzej
Kardiochirurg Rudna Mała dr n. med. Witold Mazur

Szpital Specjalistyczny im. Świętej Rodziny
Rudna Mała 600
Rudna Mała

Lekarz z powołania. Podejście do pacjenta, diagnoza , leczenie na przysłowiową 6. Ogromna wiedza i doświadczenie. Tytuł doktora nauk medycznych. Dr Mazur to prawdziwy diament, oszlifowany diament wśród lekarzy Podkarpacia

Opinia dodana przez: Pacjent
Kardiochirurg Wrocław dr n. med. Krzysztof Namięta

Pl.Hirszfelda 1/30
53-413 Wrocław

Przed zabiegiem CABG poznałem jedynie anestezjologa i kardiochirurga wyjaśniającego czym jest zabieg. Dwa dni przed wypisem zauważyłem skromnego lekarza, trochę zmęczonego, ale z promiennym uśmiechem, kiedy mnie widział. Dopiero w dniu wypisu opowiedział, że były całkiem poważne problemy i wtedy zrozumiałem, dlaczego doba zerowa miała pięć dni.

Nie znam się na medycynie, nie znam na ludziach, daję się zwieść pozorom. Ale tutaj byłem pewien, że dr Namięta jest osobą, która lubi swój zawód. Jest osoba mocno zaangażowaną i całkiem poświęcającą się swojej pracy. Z autopsji wiem, ze takie podejście niesie za sobą mnóstwo wątpliwości, zwątpienia, depresji... Nie mam innej okazji, żeby podziękować i mam nadzieje, że dotrze ta drogą (ale dyskretnie, proszę!).
Gwiazdkami oceniam tylko te aspekty, które miałem okazję zaobserwować - przecież nic nie wiem o poświęconym czasie czy kompleksowości podejścia, ani kto zadecydował o wyniku procedury 89.71

anonim z CABG 16 września, godz 8:00

Kardiochirurg Rzeszów dr n. med. Maciej K. Kolowca

Ośrodek Kardiologii Zabiegowej im. Św. Józefa
Anny Jagiellonki 17
35-623 Rzeszów

pełen profesjonalizm rzetelne podejście do pacjenta cała uwaga skupiona na pacjencie niech się uczą co poniektórzy znani niby kardiolodzy ale tylko z nazwy od dr n.med.Maciej Kolowca to prawdziwy fachowiec

Opinia dodana przez: Kasia

Krakowski Szpital Specjalistyczny im. Jana Pawła II
Prądnicka 80

Niech milczy ten, kto uczynił jakieś dobrodziejstwo - niech mówi ten, który je otrzymał. (Seneka)

Ciężko znaleźć słowa które oddadzą emocje jakie towarzyszyły mi -matce, podczas operacji 21-letniego syna.

Był przecież najmłodszym pacjentem tego dnia na oddziale.
Dr. Filipa poznałam rano tuż przed operacją...

Był przecież najmłodszym pacjentem tego dnia na oddziale.
Dr. Filipa poznałam rano tuż przed operacją...

Wszechmoc wiedzy, doświadczenia , zaangażowania a przede wszystkim zrozumienia mojej sytuacji od razu wzbudził we mnie ogromne zaufanie. Doktor obiecał poinformować mnie o przebiegu dość skomplikowanej operacji metodą Bentalla. Uczynił to natychmiast po wyjściu z sali operacyjnej.

W każdej z naszych późniejszych rozmów poziom kompetencji zawodowych i po prostu ludzkiej empatii ,że dech zapiera. Wcześniej myślałam że tacy lekarze są tylko w serialach.

Syn wciąż jest w szpitalu , przyjęty z powodu infekcji rany pooperacyjnej , ale to nie zmieniło mojego podziwu dla człowieka, który podjął się jego leczenia.

Słyszałam kiedyś powiedzenie, że dobry lekarz jest jak artysta. Nie da się opisywać jego dzieła sztuki, tak, jak nie da się śpiewać baletu i opowiadać piosenki...

Wszystkiego Najlepszego z Okazji Nadchodzących Świąt i Nowego Roku Panie Doktorze ! Szczęśliwi którzy trafią na Pana Opiekę w Nowym 2019 Roku ;-)

Opinia dodana przez: Joanna

4 WSK Wrocław
ul.Weigla
Wrocław

Fantastyczna osoba o ogromnej wiedzy i złotym serduchu. Doktor z powołania. Potrafi przechytrzyć śmierć i wyrwać pacjenta spod jej kosy. Nawet najbardziej krytyczne przypadki nie są mu straszne i dzielnie stawia im czoła. Bardzo ciepła i troskliwa osoba. Dziekuję Panie Doktorze za drugą szansę :-)

Opinia dodana przez: xyz

Szpital Kliniczny
Długa 1/2
61-848 Poznań

Pan Profesor Marek Jemielity to wspaniały ,szlachetny ,bezinteresowny , bezbłędny , wielce czuły i gotowy pomóc WSZYSTKIM ludziom chorym bez wyjątku. Dzięki Bogu ,że tyłu ludzi uratował Pan Profesor ,których przywiezlismy lub skierowaliśmy do PROFESORA wszyscy są zdrowi ,szczęśliwi i urauratowani W tym również prawie cała rodzina męża i mój mąż. SZKODA , tak mało pacjentów przyjdzie i nie uściska i podziekujePANU ROFESOROWI.
Ja kocham PANA PROFESORA i DZIEKUJEMY. ORG ...

Ja kocham PANA PROFESORA i DZIEKUJEMY. ORG

Opinia dodana przez: Olga Roman GÓRCZAKOWIE

DARIMED
Prosta 42
25-371 Kielce

Do dziś dnia mam zastawkę wszczepioną przez Pana Doktora 15. 10. 1987 roku w klinice we Wrocławiu na ulicy Marii Skłodowskiej - Curie. Bardzo często wspominam z wielką wdzięcznością Pana Doktora, który otaczał opieką swoje "gwiazdeczki" Życzę Panu dużo zdrowia i wytrwałości. Pozdrawiam wdzięczna pacjentka.

Opinia dodana przez: Krystyna Koroleska

euromedic
kościuszki 92
Katowice

Leczył moją mamę szybka diagnoza
i natychmiastowy zabieg uratował jej życie. Człowiek dusza , najwyższa kultura osobista.

Leczył moją mamę szybka diagnoza

Opinia dodana przez: marian

Niesamowity lekarz i wspaniały człowiek! Połączenie kompetencji oraz fachowości z intuicją i empatią, tak potrzebną w trudnych sytuacjach życiowych to wielka rzadkość. Dziękuję za zaangażowanie i pomoc w uratowaniu mojego ojca!

Opinia dodana przez: Agata