Kardiochirurg W Okolicach Tomaszów Lubelski

Partyzantów 44/7
22-400 Zamość

Chylę czoło. Młody, wspaniały profesjonalista, o jasnym umyśle, szacunku dla pacjenta, bezgranicznym poświęceniu dla ratowania życia.

Opinia dodana przez: Marianna

Zamość

Dr Łukasz Tułecki, wybitny kardiochirurg, przywrócił mi wiarę w medycynę i lekarzy a moje serce do doskonałego stanu. Dr Tułecki to nie tylko świetny lekarz - to wspaniały człowiek, który potrafi sprawić, aby przestraszony i załamany pacjent zaufał lekarzowi i z optymizmem spojrzał w przyszłość. Dziękuję Panie Doktorze za podarowanie mi drugiego życia - wdzięczny Zygmunt M.

Opinia dodana przez: Zygmunt

lekarz Andrzej Janda

Kardiochirurg, Chirurg ogólny

Zakład Endoskopii
al. Aleje Jana Pawła II 10
22-400 Zamość

W szpitalu znalazłem się nagle, już na etapie przyjęcia do szpitala zajęto się mną troskliwie, nie zdawałem sobie sprawy w jak złym stanie się znajdowałem i wtedy właśnie lekarz z anielską cierpliwością tłumaczył mi jak dziecku, jak wygląda mój stan i jakie są rokowania. Mimo że rozmowa lekarza w obecności ordynatora odbywała się w nocy (ok. godz. 23:00) to przez ponad godzinę tłumaczył mi krok po kroku, jakie będą wykonywane czynności podczas operacji. Rano znalazłem się już na sali operacyjnej. Po operacji, ciągle widywałem lekarza w pobliżu. Także pielęgniarki otaczały mnie niesamowitą troską tuż po operacji i w okresie całego mojego pobytu w szpitalu. Czy można polecić komuś lekarza który uratował ci życie ?, bezapelacyjnie!

Opinia dodana przez: Sylwester