Kardiochirurg

Partyzantów 44/7
22-400 Zamość

Chylę czoło. Młody, wspaniały profesjonalista, o jasnym umyśle, szacunku dla pacjenta, bezgranicznym poświęceniu dla ratowania życia.
Opinia dodana przez: Marianna

lekarz Tomasz Kargul

Oddział Psychiatrii i Psychoterapii Górnośląskie Centrum Medyczne
Ziołowa 45/47, Katowice - Ochojec
40-635 Katowice

Wspaniały lekarz, profesjonalista z powołaniem do niesienia pomocy. Wyrazy podziękowania i uznania za dobrze wykonaną operację by-passów.
Opinia dodana przez: Marek

lekarz Krzysztof Kuśmierski

Dworkowa 15 A/9

Wspaniały lekarz, który z życzliwością podchodzi do pacjenta i jego rodziny. Ma złote ręce i wiele odwagi.
Opinia dodana przez: Ewa

Sosnowa 17
05-140 Borowa Góra

Specjalne podziękowania dla dr.n.med.Przemyslawa Szałańskiego, za uratowanie życia,
profesjonalizm, życzliwość i ogromne serce.
Z taka pasją i zaangażowaniem można "przenosić góry" i osiągać tylko sukcesy.
Najlepszy kardiochirurg w Polsce a może i na świecie.
Oddany pacjent Kazimierz G. z Warszawy
Opinia dodana przez: Kazimierz

lekarz Maurycy Missima

Chodkiewicza
Bydgoszcz

Jestem po operacji zastawki serca ktora przeprowadzal pan doktor w szpitalu wojskowym operacje mnialam 30.08.2016r na ta chwile jestem bardzo zadowolona z opieki lekarskiej z podziekowaniem dla calego oddzialu kardiochirurgi w szpitalu wojskowym w bydgoszczy
Opinia dodana przez: Hanna

lekarz Zbigniew Samitowski

Volumed Gabinety Specjalistyczne
ulica gen. Augusta Fieldorfa-Nila 10/U2

Sz. P. Doktorze!

Bardzo dziękuję za okazane serce i leczenie. Bogu dziękuję że na swojej drodze spotkałam tak wspaniałego lekarza. Panie doktorze, ze swoim stoickim spokojem jest Pan jak balsam który koi rany. Ten spokój udziela się również pacjentom. Dziękuję również za to, że ile razy dzwoniąc do Pana, nigdy nie odmówił mi Pan pomocy. W obecnym czasie rzadko jest spotykany lekarz o gołębim sercu i fachowości dla pacjenta.
Opinia dodana przez: Teresa

Jana Kassyusza 2A/4
60-549 Poznań

Lekarz którego każdemu polecam , aby więcej było takich lekarzy bo jest nie tylko super fachowcem ale i wspaniałym i ciepłym człowiekiem. W maju tego roku wieziono mnie umierającą ze Szpitala w Pile do Poznania na ul. Długą. Dyżur miał Pan Misterski i to on uratował mi życie . Jest lekarzem dbającym o pacjenta . To lekarz z powołania,
Opinia dodana przez: Teresa

Centrum Dializ Freseniue Nephrocaare
Poznańska 125a, IV pieto bloku A
63-300 Pleszew

lekarz wspanialy godny polecenia przeprowadzil moja operacje zastawki profesjonalista w pelnym slowa znaczeniu
Opinia dodana przez: rafal

DARIMED
Prosta 42
25-371 Kielce

Profesjonalne podejście do pacjenta. Kompetentny lekarz z powołaniem, godny polecenia specjalista.
Opinia dodana przez: Jadwiga

lekarz Mirosław Garlicki

Transplantolog, Kardiochirurg

os. Witkowice Nowe 3

Witam. Opinie o dr Garlikim mam jak najlepsza. 22lata temu przeszczepial serce mojemu mezowi Markowi. Mój maz zmarl 2.03.2016r., ale dzięki dr Garlickiemu miał przedluzone zycie o 22 lata. Były to lata dla nas szczęśliwe i jestem bardzo dr Garlickiemu wdzieczna, za wszystko.
Opinia dodana przez: kinga