Kardiochirurg

Instytut Kardiologii
ulica Alpejska 42

W dniu 21.10.2013 byłam operowana przez Panią dr. cudowne ręce Pani uratowały mi życie, serdeczne podziękowania. Rok po operacji czuje się wspaniale, a mam już 82 lata i to wszystko dzięki Pani talentowi i mistrzowskim rączkom oraz profesjonalizmowi. Serdecznie dziękuje darowanie i cieszeniem się życiem pacjentka z Ciechanowa Halina Kakowska
Opinia dodana przez: Halina

Centrum Diagnostyki Chorób Kobiecych "Młodość"
Grochowa 23a
53-423 Wrocław

Genialny specjalista o ogromnej wiedzy. Pan Doktor to osoba bardzo empatyczna, pomocna i usmiechnięta. Zawsze znajdzie czas dla pacjenta. Dziekuje Panie Doktorze za to, że mamy wśod specjalistów kogoś takiego jak Pan :-) kogo można oobdarzyć ogromnym zaufaniem i mieć pewność, że trafiło się w dobre ręce.
Opinia dodana przez: xyz

szpital miejski

Gdańsk

Dr.Haponiuk bardzo uprzejmy , konsekwenty , miły , człowiek jako Dr mega specjalista który ma złote ręce . Gdy tylko przyjechaliśmy na oddział do Gdańska odrazu zlecił badnia zero czekania . W stosunku do rodziców bardzo otwarty informuje o wszystkim wrecz sam zapytał czy mamy jakieś pytania lub wątpliwości . Do dzieci również ma świetne podejście .Córka ma 3 latka i wadę wrodzoną serca zastawki ( niedomykalność ) oraz ubytek ...
Opinia dodana przez: Damian

Klinika Chirurgi Serca Naczyń i Transplantologii
ul. Pradnicka 80 Kraków

Diagnoza kardiologii koszalińskiej-wymiana zastawki aortalnej serca i wstawienie bajpasa, facetowi który w codziennym życiu jest w pełni aktywny, sprawny fizycznie nie mający żadnych(powtarzam żadnych)zewnętrznych objawów nieprawidłowego funkcjonowania serca. Szok! Rozmowy i pytania : komu zawierzyć naprawę swego "silnika"- Internet i....... Kraków prof. Sadowski. Jak nawiązać z nim kontakt. Telefony .. - i wizyta w specjalistycznym centrum leczenia chorób serca i naczyń UNIKORDIA&UNIMEDICA w Krakowie. Bardzo rzeczowa i szczera rozmowa z ...
Opinia dodana przez: HONZA

Górnośląski Centrum Zdrowia Dziecka i Matki w Katowicach Ligocie
ul. Medyków 16 40-752 Katowice
40-752 Katowice

podziwiam tego czlowieka za to co zrobil dla naszej córeczki Gabrysi,do wszystkiego podchodzi z sercem,potrafi tak podejsc do rodzicow i porozmawiac ,uspokoic,oby wiecej takich ludzi jak on w polsce,fantastyczny specjalista ,dzięki niemu nasza córcia ma sie dobrze ,na chwile obecna czekamy na trzeci etap operacji ,który wlasnie jest wykonywany przez niego:)
Opinia dodana przez: bozenka81

ulica Jutrzenki 10/4 A
20-538 Lublin

bardzo dziękują za uratowanie życia,dzięki Panu wraca wiara w służbę zdrowia do czego przyczynia się Pana kochany Personel szpitalny.Zyczę 100lat życia.Polecam wszystkim chorym na serce Pana dr.Jestem 4m-ce po bajpasach.Dziękuję.

Klinika Chirurgi Serca Naczyń i Transplantologii
ul. Pradnicka 80 Kraków

Wybitny specjalista, wspaniały człowiek, spokojny, wyrozumiały.

Synexus Polska Sp. z o.o. Oddział w Katowicach
ulica Konckiego 3
40-040 Katowice

Wyjątkowy lekarz i człowiek.Polecam każdemu w potrzebie.W każdej sytuacji stara się profesjonalnie i życzliwie pochylić nad pacjentem. Wysoka skuteczność działania.
Opinia dodana przez: Pacjent

Instytut Kardiologii
ulica Alpejska 42

Doktor Szymon to najcudowniejszy lekarz na świecie dzieki niemu żyję. Walczyl o moje serce ktore bylo w bardzo ciężkim stanie .Nikt inny nie chcial się podjac tego ryzyka.Dozgonnie jestem mu wdzieczna za ten trud.
Torunianka
Opinia dodana przez: Joanna

Szpital Jana Pawła II
Prądnicka 80

Byłem operowany przez Pana doktora trzy lata temu .Dostałem drugie życie .Operacja trwała ponad 11-godzin w Klinice Kardiologicznej im. Jana Pawła II w Krakowie . Dziękuje Panu doktorowi ,oraz całemu zespołowi .Obecnie czuje się dobrze dzięki Fachowej ręce Pana doktora i dużej empatii . Wdzięczny pacjent Tomasz Pencak
Opinia dodana przez: Tomasz