Łódź Kardiolog Dziecięcy

Czy chodziło Ci o lekarzy:

Przychodnia przy Szpitalu Barlickiego

None

niesamowity lekarz profecjonalista kultura osobista na najwyższym poziomie -szkoda że takich lekarzy jest bardzo bardzo mało.jak by się lżej żyło i leczyło gdyby inni lekarze łodzcy chociaż raz w roku poszli do pana doktora Kozłowskiego na wizytę i sami się przekonali jak prawdziwy lekarz z POWOŁANIEM traktuje pacjęta .DZIĘKUJĘ POZDRAWIAM

Katarzyna Młudzik

Pediatra, Kardiolog dziecięcy

ICZMP
łodź, ul. Rzgowska 271/279
93-338 Łódź

Pani doktor jest wspaniałą osobą mającą bardzo dużo empatii dla drugiego człowieka. W pracy 100% profesjonalizmu. Mojego syna leczy od urodzenia czyli już od ponad 14 lat. Mieliśmy wielkie szczęście, że trafiliśmy pod opiekę medyczną Pani Katarzyny Młudzik.

Opinia dodana przez: Magda

Łódź

Do Pani Profesor wybrałam się z 14-miesięcznym synem na konsultację w sprawie szumu nad sercem. Okazało się, że to na szczęście nic poważnego. Co do samej wizyty - Pani Profesor to niezwykle miła i ciepła osoba. Bardzo dokładnie zbadała syna, przeprowadziła ze mną wywiad na temat jego zdrowia, apetytu, zachowania itp., nie zrażała się tym, że syn płakał podczas badania i nie dał się dotykać... Pani Profesor cierpliwie próbowała przeprowadzić badanie aż do skutku :) Rzeczowo i jasno wytłumaczyła, skąd ten szum się wziął, uspokoiła, że to nic nadzwyczajnego i wypisała w książeczce zdrowia opinię, co naprawdę rzadko się zdarza podczas prywatnych wizyt. SZCZERZE POLECAM!!

Piotrkowska 204/210
90-360 Łódź

rewelacyjna mia kometentna szybka diagnoza i wyrozumialosc pani Erenbek jest sympatyczna i godna polecenia

Opinia dodana przez: tomasz

Łódź

Pani doktor na początku wizyty wydaje się bardzo miła, jednak gdy dziecko (6miesięczne) przy wykonywaniu USG zaczyna płakać i się wiercić, szybko traci cierpliwość, a jej komentarze są chamskie. Usłyszała od pani dr. że jeśli dziecko nie przestanie płakać to będzie musiała zabrać je na oddział i uśpić do badania, podkreślę jeszcze raz, że moje dziecko miało wtedy 6miesięcy. Obecnie szukam innego lekarza

Andrzej Sysa

Kardiolog dziecięcy