Filtruj terminy

Kardiolog Zielona Góra lekarz Barbara Grzelewska

LogoMedic- Gabinet Terapii Logopedycznej, ALDEMED CENTRUM
Wyspiańskiego 13
65-036 Zielona Góra

Bardzo sympatyczna, wrażliwa, konkretna i ciepła osoba. Znakomity lekarz. Maniak kochający swoją pracę. Pani doktor prowadziła mnie na oddziale. Pozdrawiam - Jerzy Kamiński Gubin
Opinia dodana przez: Jerzy

WIELOSPECJALISTYCZNY SZPITALW W NOWEJ SOLI
NOWA SÓL
Nowa Sól

Słowa ogromnej wdzięczności kieruję na ręce Pani Doktor Katarzyny Łojewskiej. Nie są one jednak w stanie przekazać wielkiego i serdecznego podziękowania za znakomicie wykonany zabieg ablacji, leczenie i troskliwą opiekę. Włożyła Pani dużo zaangażowania dla polepszenia stanu mojego skołatanego serca.
Wspólnie z żoną oraz całą rodziną wyrażam duży szacunek i uznanie dla niespotykanej kompetencji oraz niesamowitej fachowości w swojej specjalizacji. Dziękuję za leczenie, wielką serdeczność i życzliwość oraz profesjonalizm ...
Opinia dodana przez: Wiesław

Chopina 21 lok. 28
65-032 Zielona Góra

Pan Doktor przejawia: profesjonalizm zawodowy, chroniczny brak rutyny oraz zrozumienie dla niepokojów pacjenta i rodzica. To głęboko myślący empatyczny człowiek.
Opinia dodana przez: Tadeusz

Diabeta-Care
Piłsudskiego 44
59-300 Lubin

Lekarz z powołania!!! dobry specjalista,
uprzejma,poświeca duzo czasu dla pacjenta,lekarz godny polecenia,
Opinia dodana przez: Irena

Lubin

bardzo dokładny i kompetentny lekarz ma dobre podejście do dzieci samo badanie usg serca trwało ok25 minut pan doktor dokładnie obejrzał serce tętnice brzuszną zastawki w szyi dziecka(opowiadał i pokazywał dziecku co widzi)

Gabinet Internistyczny Wojciech Faron
Piłsudskiego 73
67-100 Nowa Sól

Najlepszy na swiecie, podejscie profesjonalne do pacjenta, bardzo mily, ciesze sie ze moj tata na niego trafil.
Opinia dodana przez: Iwona zieba

Leśna 8 lok. 207
59-300 Lubin

bardzo miła młoda osoba miły kontakt wytłumaczyła mi wszystko co chciałam wiedziec polecam pania doktor .

Dolnośląskie Centrum Chorób Serca "MEDINET" - Szpital w Nowej Soli
Chałubińskiego 7
67-100 Nowa Sól

Bardzo miły lekarz, świetny specjalista, który z cierpliwością słucha pacjęta, nie stresuje i szczegółowo tłumaczy przebieg zabiegu. Opanowany podczas zabiegu wszczepiania stymulatora. Po prostu złote ręce i pełny profesjonalizm. Polecam doktora i oddział kardiologii w Nowej Soli.
Opinia dodana przez: Piotr ze Zgorzelca

PRYWATNE CENTRUM CHIRURGICZNE ESKULAP-GABINETY SPECJALISTYCZNE
ulica Moniuszki 2
68-200 Żary

Polecam Pana Doktora............Gabinet w medixie czysty pachnący....Pan doktor wypisał wszystkie potrzebne leki.....rzeczowy lekrz,miły i uśmiechnięty...... podpowiedział co robić żeby wracać do zdrowia. 5 gwiazdek to za mało :-)
Opinia dodana przez: Dorota

Niepubliczna Przychodnia Stomatologiczna s.c.
Jedności Robotniczej 10
67-200 Głogów

dr Wojciech Tanecki to z prawdziwego zdarzenia lekarz kardiolog . zawsze znajdzie czas na wysłuchanie . szczególną troską otacza ludzi starszych. Dobrze i funkcjonalnie wyposażony gabinety daje gwarancję doskonałej opieki. serdecznie dziękuję Panie Doktorze za wiele lat w ktorych moglem korzystać z pana porad i opieki medycznej.