Filtruj terminy

Kardiolog Gdynia

lekarz Agnieszka Drwiła-Turska

Gdynia

Bardzo nieprzyjemnie lekarz Agnieszka Drwiła-Turska potraktowala moja mame, 81- letnia kobiete. Z laska przyjela moja mame, chociaz nie bylo pacjentow, a mama miala wizyte umowiona na pismie. Nigdzie nie bylo napisane ze to ma byc wizyta telefoniczna, a lekarka upierala sie ze musiala mama o tym wiedziec-nie potrzebna dyskusja i denerwowanie starszej pacjentki. W rozmowie z mama bardzo oschla, zimna i nieprzyjemna. Zadnej empatii. Mama bardzo przezywala ta wizyte.
Opinia dodana przez: Alicja Petersen

lekarz Agata Leksycka

Wrocławska 54/pok.72
81-553 Gdynia

Bardzo dobry lekarz. W końcu mam tak dobrane leki , że czuję wyraźną poprawę zdrowia i samopoczucia.
Opinia dodana przez: Barbara

lekarz Hanna Muller

Gdynia

POLECAM PANIA DOKTOR BARDZO UPRZEJMA I MA DUŻO EMPATII A TAKŻE OGROMNĄ WIEDZĘ MEDYCZNĄ .DZIĘKUJE JEJ ZA URATOWANIE ŻYCIA MOJEMU SYNOWI.
Opinia dodana przez: ELA

Magdalena Wróblewska

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Magdalena Wróblewska

81-381 Gdynia

Pani Doktor zawsze godna polecenia. Zaopiekuje się pacjentem, nigdy nie odmówi pomocy. Trafiłam do Pani doktor parę razy i muszę przyznać, że wie co robi i zna się na rzeczy.

lekarz Marcin Konarzewski

Szanowni Państwo,
Super lekarz - super kardiolog. Poświęca dużo czasu na Pacjenta.
Polecam
Pacjent
Opinia dodana przez: Wojciech

dr n. med. Tomasz Gorczyński

Centrum Stomatologiczne Śródmieście
Obrońców Wybrzeża 10-14
81-397 Gdynia

Lekarz oddany pacjentom. Z klasą, sercem i ogromnym doświadczeniem. Nie szczędzi czasu w trakcie wizyty, zainteresowany chorym, słucha z uwagą. Bardzo dziękuję!

lekarz Ryszard Klimek

81-394 Gdynia

Dr. Kardiolog ktory budzi zaufanie! Profesjonalista w kazdym calu. Cierpliwie wysluchujacy pacjenta.
Opinia dodana przez: Ryszard
Gdynia Kardiolog lekarz Jacek Górski

lekarz Jacek Górski

CLINICA MEDICA
Montwiłła-Mireckiego 11
81-229 Gdynia

5 minut wizyty, zero empatii, zero tlumaczenia cena.....180 zł...szokująca jak na poświęcony czas i ,,zaangażowanie" w problem pacjenta, trzeba mieć zasobny portfel by szukać dla siebie ratunku bo na NFZ nie ma co liczyć....odradzam, pytanie: kto za 5 minut pracy otrzymuje w Polsce takie wynagrodzenie?

lekarz Elżbieta Dułak

81-394 Gdynia

Pani doktor przeprowadziła tacie zabieg ablacji, podczas którego przebito ścianę serca. Tata z krwotokiem wewnętrznym i zatrzymaną akcją serca musiał być wieziony z Gdyni do Gdańska celem wykonania operacji ratującej zycie. Niestety mimo to zmarł. Nie możemy się pozbierać bo poszedł na zabieg uśmiechnięty i z pełnym zaufaniem do lekarki a wyłącznie z winy źle przeprowadzonego zabiegu zmarł. Jutro pogrzeb człowieka, który był aktywnym, serdecznym mężczyzną a zabieg miał tylko ...
Opinia dodana przez: Kasia C

lekarz Ewa Puzio

Specjalistyczna Przychodnia Lekarska
ulica Obr.Wybrzeża 1-3
81-367 Gdynia

Dziękuję Pani lekarz za podejście do pacjenta, oraz obowiązków zawodowych w związku z wykonywaną profesją, za nie przyjęcie mnie na umówioną wizytę w związku z 6-minutowym spóźnieniem, człowiek jedzie ponad 80kilometrów, aby usłyszeć od jaśnie Pani:
-Pana czas minął, proszę umówić się na kolejną wizytę. pomimo prób tłumaczenia sytuacji na drodze, oraz próśb o przyjęcie tego samego dnia nawet nie spróbowała słuchać tłumaczeń. Na przyszłość życzę Pani lekarz dużo ...
Opinia dodana przez: Ewa Puzio

Kardiolodzy w Gdyni