Kardiolog W Okolicach Janowiec Wielkopolski

Kowanówko

oby wiecej takich lekarzy serdeczne dzieki wdzieczna pacjetka

Obrzycka 57
64-600 Oborniki

bardzo profesjonalne podjeście do pacjenta. w 100% polecam, bardzo dobrze dobrane leki. Wewnętrzny spokój, którym mnie zaraził, pomaga mi normalnie funkcjonować.

Medicor
ul.Za Groblą 3/4
Poznań

Zdiagnozowała u mnie tętniaka aorty wstępującej. Skierowanie na operację kardiochirurgiczną. Jestem szczęśliwie po operacji, chociaż wystąpiły powikłania, funkcjonuję normalnie. Pani doktor "rozbroiła bombę która we mnie tykała". Uratowała mi życie.
Opinia dodana przez: Maciej

Przychodnia Lekarzy Rodzinnych Winiary

62-200 Gniezno

Czy opisem kompetencji jest to, że mi uratowała życie. Jeśli tak to wystarczy. Polecam każdemu bo jest to lekarka, która poświęci Wam czas i pomoże
Opinia dodana przez: Krzysztof

dr n. med. Michał Ziembowski

Kardiolog, Homeopata

Przychodnia Lekarza Rodzinnego nr 2 Diagter sp. z o.o.
Cieszkowskiego 37 D
62-020 Swarzędz

Świetny fachowiec, oddany pacjentom, leczy duszę i ciało. Wiele lat szukałam pomocy wydając duże pieniądze, bezskutecznie dopiero Doktor Ziembowski postawił mnie na nogi. Leczenie to proces z którym organizm musi sobie poradzić i trzeba na to dużo czasu i wytrwałości ale nie ma innej drogi. Gorąco polecam !!!
Opinia dodana przez: mirka

NZOZ Centrum Medyczne "Zachód"

85-429 Bydgoszcz

Będąc leczoną przez Panią Doktor Kurlapską, mogłam bezpiecznie przejść przez operacje serca i tarczycy. Diagnoza zgodna ze stanem faktycznym. Przepisywane dawki leków zawsze poprawiały moją arytmie i ciśnienie. Zalecone badania w pełni uzasadnione. Postawa Pani Doktor zawsze wyzwalała we mnie poczucie bezpieczeństwa i całkowitego zaufania. Takie relacje z lekarzem powodują zaufanie do całej służby zdrowia. Pozdrawiam Renata Markowska
Opinia dodana przez: Renata Markowska

Cieszkowskiego 6
62-200 Gniezno

Bardzo konkretny i rzeczowy lekarz. Wysłuchał i wyjaśnił wszystkie wątpliwości. Wizyta odbyła się punktualnie, przebiegła w bardzo miłej atmosferze. Z uczuciem ulgi i nadziei wychodziliśmy z Jego gabinetu. Zdecydowanie polecam
Opinia dodana przez: Maria i Lechosław

Bosmana Leśniaka 10
64-600 Oborniki

Uprzejma,merytoryczna,potrafi słuchać,każdego traktuje indywidualnie.

"MEDICUS" Witkowo, ul. Wiejska
Sadowa 22
62-200 Gniezno

Bardzo dobry lekarz polecam ,troskliwy dokładny wizyta u tego lekarza uspakaja skołatane nerwy .Na prawdę godny polecenia.

Szpital Kliniczny Przemienienia Pańskiego Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu
ulica Długa 1/2
61-848 Poznań

Dr Katarzyński jest dla mnie niedoścignionym "wzorem" kontaktu z pacjentem. Nie podważam Jego kompetencji, ponieważ nie miałem okazji, by je zaprezentował.
Zaprezentował natomiast festiwal chamskich i aroganckich uwag, m.in. przyrównując starszą osobę do starego samochodu, którego nie opłaca się naprawiać, bo nawet jeśli wymieni się jakąś część to samochód i tak pozostanie stary.
Sposób "rozmowy" doktora z pacjentem oraz Jego mniemanie o sobie pozostawiają wiele do życzenia.
Opinia dodana przez: Kuba