Kardiolog Kraków

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Szpital Uniwersytecki w Krakowie
ulica Kopernika 23

Gratulacje dla pana doktora, więcej nam takich młodych, zdolnych specjalistów.

Kraków

Rewelacyjny pod każdym względem: kompetencje, umiejętności, wiedza, wspaniały lekarz , a przede wszystkim człowiek
Opinia dodana przez: kama

Rusznikarska 3/48

Od wielu lat leczę się u Pani doktor. Jest bardzo kompetentna, zawsze pogodna, uśmiechnięta i bardzo uprzejma, poza tym posiada dużą wiedzę i fachowość.Bardzo polecam Panią doktor każdemu, kto wymaga prawdziwej opieki kardiologicznej.

Kardio-Denti

Bardzo rzetelna, uprzejma i kompetentna Pani doktor. Czuję się bezpieczna pod jej opieką. Dziękuję :)
Opinia dodana przez: Beata

Medicus
ul. Grunwaldzka 8, Krzeszowice

Świetny specjalista, lata doświadczenia dają o sobie znać. Pani doktor poświęca mi niezbędną ilość czasu, bez pospiechu odpowiada na wszystkie moje pytania, dokładnie przebada. Gdy trafiłam do szpitala również monitorowała moje postępy w leczeniu, które później były kontynuowane w gabinecie.

ulica Zachodnia 5/7a

Świetny kardiolog, wnikliwy, nie zbywa pacjenta, poświęca dużo czasu, zrozumiałym językiem przekazuje diagnozę oraz sposób leczenia. Polecam. Janusz lat 60
Opinia dodana przez: Janusz

Krakowskie Centrum Medyczne
ulica Mikołaja Kopernika 32

Bardzo życzliwy i uprzejmy lekarz,zawsze znajdzie czas dla pacjenta i pomoże w trudnej sytuacji -a w takiej byłam (koarktacja aorty i destrokardia).
Opinia dodana przez: Magdalena Szczęch

aleja Daszyńskiego 32/11

Jest bardzo miłym podejściowym,kompleksowym uprzejmym lekarzem,wytłumaczy dobrze chorobę .Poświęca czas pacjentowi jak mojemu mężowi Janusz Wyka.mam do niego zaufanie..
Opinia dodana przez: Zofia

REVITA
oś Kolorowe 21/213 I piętro
Kraków

Byłem raz u pana lekarza kardiologa Andrzeja Gębali w ReVicie w Kalwarii Zebrzydowskiej ok. 2 lata temu. Lekarz niezwykle miły, uprzejmy, kulturalny i przyjacielsko nastawiony do pacjenta. Wizytę u tego specjalisty mogę ocenić na 10/10. Polecam. Pan lekarz poświęcił dużo czasu, dokładnie i szczegółowo omówił problem, co później okazało się trafną diagnozą. Przed wydaniem opinii lekarskiej przeprowadził wnikliwy wywiad i poparł go wieloma badaniami. Wszystko szybko, sprawnie, punktualnie i w ...
Opinia dodana przez: Jan

Pod Fortem 3/61

Niespotykana kultura osobista oraz profesjonalizm.Jestem wdzięczny losowi że spotkałem tak znakomitego specjalistę.
Bez wątpienia uratował mi życie.
Opinia dodana przez: Marek Miska

Kardiolodzy w Krakowie