Kardiolog Kraków

Centrum Medicover - Kraków Podgórska
ul. Podgórska 36

Rozbijanie oceny na podpunkty nie ma sensu !
Ktoś jest albo nie jest dobrym lekarzem.
dr Konieczyńska jest dobrym lekarzem !
Zapewniam,że wiem co mówię: jako pacjent i jako lekarz.
M.A.Kasparek
Opinia dodana przez: Maciej

Kraków

Pierwszy raz spotkałam się z tym, że lekarz zauważył nie tylko problem, z którym się do niego zgłosiłam, ale przepisał leki na zupełnie inną dolegliwość, na którą nikt inny nie zwrócił uwagi i wydawała się czymś, z czym trzeba po prostu żyć. Zapytał też, czy badam znamiona, na co też nikt nigdy nie zwraca uwagi. Rzadko spotyka się lekarza, który wykazuje takie zainteresowanie pacjentem.

Szpital Zakonu Bonifratrów św. Jana Grandego w Krakowie
Trynitarska 11

Do tej pory nie miałam szczęścia do lekarzy,w końcu trafiłam do Pani doktor,która miała czas mnie dokładnie przebadać i zdiagnozować.Polecam
Opinia dodana przez: Henia

Szpital Jana Pawła II
Prądnicka 80

Od niemowlęcia miałam problemy z rytmem serca. Mama nie raz opowiadała mi, jak jeździła ze mną od lekarza do lekarza z zaburzeniami. Każdego roku ból coraz bardziej ustępował, aż w dorosłości odczuwałam go tylko momentami, standardowo raz na pół roku. Jako samodzielna już osoba, bagatelizowałam sprawę. Skoro ból dosięgał mnie tak rzadko, stwierdziłam, że nie jest to warte uwagi. Jednego wieczoru wyszłam z narzeczonym na kolacje i podczas drogi powrotnej ...

Dietla 19/3

Jestem pacjentką Pani Doktor od kilku lat. Pani Doktor jest osobą bardzo ciepłą, konkretną o ogromnej wiedzy i dużym doświadczeniu. Podczas wizyty stwarza miłą, bezpośrednią atmosferę, jest pełna empatii i zainteresowania pacjentem. Stara się dokładnie chorego zbadać, z dużą cierpliwością wyjaśnić wyniki wykonanych badań i wdrożyć dalsze jak najlepsze leczenie. Serdecznie dziękuję Pani Doktor za stałą opiekę kardiologiczną.
Opinia dodana przez: Helena

REVITA
oś Kolorowe 21/213 I piętro
Kraków

Bardzo dobry lekarz pomógł mnie i moim znajomym którym Go poleciłam. Miałam problemy z nadciśnieniem i mój mąż również.
Od czasu wizyty u Pana Doktora i ścisłym stosowaniu zaleceń ciśnienie się unormowało.
Pan Doktor ma niesamowitą osobowość działa na pacjentów kojąco.
Opinia dodana przez: Barbara

Klinika Chirurgi Serca Naczyń i Transplantologii
ul. Pradnicka 80 Kraków

Pani profesor fachowa, profesjonalna, życzliwa,miła i życzliwa w stosunku do pacjentów, polecam wszystkim pacjentom

Klinika Chirurgi Serca Naczyń i Transplantologii
ul. Pradnicka 80 Kraków

Wybitny specjalista, wspaniały człowiek, spokojny, wyrozumiały.

Dietla 19/3

Gorąco polecam Panią Doktor! Bardzo miła i sympatyczna osoba, Kompleksowo podchodzi do leczenia i badania pacjęta.

I Klinika Kardiologii
Kopernika 22

Dzień dobry.
mam 31 lat. Problemy z sercem pojawiły się u mnie około 13-15 lat temu. Początkowo były to sporadyczne ataki napadowego kołatania serca. Nie były one dosyć uciążliwe, pojawiały się głównie podczas dużego wysiłku fizycznego, stresu czy osłabienia organizmu spowodowanego np. chorobą. 3 lata temu próbowano zdiagnozować co mi dokładnie dolega. Niestety nie udało się wtedy uchwycić kołatań serca na EKG czy podczas badań Holtera. Po 2 miesiącach badań, ...
Opinia dodana przez: Michał

Kardiolodzy w Krakowie