Łódź Kardiolog

Czy chodziło Ci o lekarzy:

Przychodnia przy Szpitalu Barlickiego

None

niesamowity lekarz profecjonalista kultura osobista na najwyższym poziomie -szkoda że takich lekarzy jest bardzo bardzo mało.jak by się lżej żyło i leczyło gdyby inni lekarze łodzcy chociaż raz w roku poszli do pana doktora Kozłowskiego na wizytę i sami się przekonali jak prawdziwy lekarz z POWOŁANIEM traktuje pacjęta .DZIĘKUJĘ POZDRAWIAM

Wolny termin: jutro o 16:00. Sprawdź inny.

Śródmieście, Łódź

Wolny termin: 26 Cze o 16:00. Sprawdź inny.
Kardiolog Łódź lek. med. Leszek Bieniaszek

Śródmieście, Łódź

Wolny termin: 27 Cze o 16:00. Sprawdź inny.

Śródmieście, Łódź

Już dawno nie przyjmuje w Almedzie. Aktualnie w Argo,Centrum Medycznym przy Sterlinga w Łodzi.
Polecam Panią doktor bez zastrzeżeń.

Polecam Panią doktor bez zastrzeżeń.

Opinia dodana przez: Monika
Wolny termin: 27 Cze o 16:00. Sprawdź inny.

Centrum Medyczne Trimedic
Doktora Stefana Kopcińskiego 69/71
90-032 Łódź

Nie będę pisać bo szkoda mojego komputera, Trzeba samemu iść i się przekonać. Ja osobiście nie polecam.

Katarzyna Młudzik

Pediatra, Kardiolog dziecięcy

ICZMP
łodź, ul. Rzgowska 271/279
93-338 Łódź

Pani doktor jest wspaniałą osobą mającą bardzo dużo empatii dla drugiego człowieka. W pracy 100% profesjonalizmu. Mojego syna leczy od urodzenia czyli już od ponad 14 lat. Mieliśmy wielkie szczęście, że trafiliśmy pod opiekę medyczną Pani Katarzyny Młudzik.

Opinia dodana przez: Magda

Gabinet Psychiatryczny Violeta Dajaka-Kałuszka
ul. Piotrkowska 79
90-423 Łódź

Pan doktor P.Lenczewski jest wspanialym lekarzem godnym polecenia.Bardzo cieply czlowiek.Mialam w czerwcu koronografie,bardzo sie balam i to wlasnie pan doktor mnie uspokoil,jako jedyny wytlumaczyl na czym polega to badanie.Mialam wielkie szczescie,ze akurat mial dyzur w szpitalu.Profesjonalizm i talent tak mozna powiedziec o doktorze.Dziekuje panu z calego serca za wszystko co pan dla mnie zrobil.Dzis po badaniu czuje sie swietnie,a to zasluga pana doktora.Pan doktor zasluguje nie na piatki,tylko na same dziesiatki.Inni lekarze powinni brac przyklad z tego czlowieka.Panie doktorze klaniam sie nisko i jeszcze raz dziekuje z calego serca.

Opinia dodana przez: anna

Łódź

Jest lekarzem,który ratuje mnie i moją rodzine w trudnych sytuacjach zdrowotnych.Mamy do Pani Doktor duże zaufanie.Polecam. E.Janicka

przychodnia
plac Hallera 1
90-647 Łódź

W związku z próbą kradzieży, do której doszło w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym im. Wojskowej Akademii Medycznej Centralny Szpital Weteranów, na oddziale wewnętrznym, pragnę złożyć podziękowania prof. Lucjanowi Pawlickiemu i pogratulować personelowi jego oddziału szybkiej i dyskretnej reakcji, dzięki której złodziej został zatrzymany, a ja mogłam odzyskać swoją własność. Niniejszym składam serdeczne podziękowania p. dr Annie Gałwie, pielęgniarkom dyżurnym – p. Alinie Krysztofiak i p. Beacie Kubiak oraz salowemu p. Tomaszowi Marciniakowi.
Wdzięczna pacjentka,
Krystyna Jakubowska

Opinia dodana przez: Natalia

Klinika Ortopedii USK im.WAM
Zeromskiego 113
90-543 Łódź

Swietna Pani Doktor - mila, rzeczowa, kompetentna, podejscie profesjonalne nie tylko do pacjenta ale takze do jego rodziny, polecam

Opinia dodana przez: danuta

Tyle złego mówi się o publicznej służbie zdrowia, że oczekiwanie, chamstwo, nieprofesjonalizm. Polecam zatem poradnie kardiologiczną przy biegańskim w Łodzi a szczególnie doktora Bednarkiewicza. Nie odmawia przyjęcia nawet jeżeli nie jest ktoś zapisany. szybko postawił w moim przypadku prawidłową diagnozę a nie mogły sobie z tym poradzić "profesorskie" sławy z różnych łódzkich ośrodków. Nie spycha pacjentów. stwarza dobrą atmosferę w trakcie wizyty. Bardzo dokladny.