Opolskie Kardiolog

Chwałkowice, Opole

Świetny Lekarz (przez duże "L"). Przez długie lata opiekował się moją, nieżyjącą już niestety żoną. Mimo bardzo słabej wydolności krążenia i ponad czterdziestoletniego zmagania się z cukrzycą, była ze mną jeszcze 14 lat. Serdecznie dziękuję Panie Doktorze.
Od wielu lat ...

Od wielu lat jestem również pacjentem Pana Doktora.
Ryszard W.

Opinia dodana przez: Ryszard

WCM

Chwałkowice, Opole

Świetny lekarz, wykonał u mnie badanie EPS.
Oby jak najwięcej takich ludzi
Dziękuje za opiekę

Świetny lekarz, wykonał u mnie badanie EPS.
Oby jak najwięcej takich ludzi
Dziękuje za opiekę

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "PRO-VITAE" s.c.
Hugo Kołłątaja 9
47-100 Strzelce Opolskie

super lekarz najlepszy u jakiego bylem szkoda ze jest takich lekarzy bardzo malo polecam wszystkim

Publiczny Samodzielny Zakład Opieki Zdrowotnej Wojewódzkie Centrum Medyczne
ulica Witosa 26
45-418 Opole

Wielki człowiek, oddany swojej pracy, który konkretnie podchodzi do człowieka - wytłumaczy i rozumie pacjenta.

Dworcowa 22 (I p.) lok. 3
41-902 Bytom

Witam,lecze sie u pana doctora okolo 9lat,jestem bardzo zadowolona z podejscia do pacjenta.Moge powiedziec lekarz z powolania.Mieszkam za granica z jakim kolwiek problemem moge zadzwonic i dostac porade co powinnam zrobic.Cieplo jakie bije i czas poswiecony od pana doctora podczas wizyty i rozmowy sprawia ze czlowiek czuje sie bezpiecznie.POLECAM POLECAM i jeszcze raz POLECAM i dziekuje :-)

Opinia dodana przez: Pacjent Pacjent

ulica Katowicka 74
41-500 Chorzów

Konkretny, uprzejmy lekarz...doktor szuka przyczyny schorzenia, kieruje na dodatkowe badania, widać zainteresowanie pacjentem.

Kardiolog Sieradz dr n. med. Anna Kopff

Armii Krajowej 1 m. 55
98-200 Sieradz

Znakomity kardiolog, po długich konsultacjach u innych lekarzy zostałem prawidłowo zdiagnozowany . Żyję teraz bez obawy o przysłość.

Opinia dodana przez: Marek

Centrum Medyczne EuCOR s.c.
ks. Gładysza 2
46-380 Dobrodzień

Bardzo kompetentny lekarz. Cierpliwy i fachowy. Potrafi pomóc w chorobach serca. Godna polecenia jest poradnia kardiologiczna EuCOR co potwierdza oprócz mnie również wiele osób.

Górki 24
46-030 Zagwiździe

WSPANIAŁY LEKARZ, DOBRY CZŁOWIEK, I TO POCZUCIE HUMORU. pOLECAM.

WSPANIAŁY LEKARZ, DOBRY CZŁOWIEK, I TO POCZUCIE HUMORU. pOLECAM.

Kardiolog Opole dr n. med. Michał Ploch

Specjalistyczny Gabinet Kardiologiczny dr n. med. Michał Ploch
Ozimska 53/2
Opole

Rewelacyjny lekarz.Polecam.Bardzo dobry specjalista.Podejście do pacjenta super.Więcej takich lekarzy

Opinia dodana przez: Anna