Kardiolog Gdańsk

dr n. med. Maciej Chojnicki

Pediatra, Kardiolog dziecięcy

invikta

Gdańsk

Doktor Chojnicki wykrył poważną wadę serca naszej córeczki w 20 tygodniu ciąży i uczestniczył w jej operacji. Gdyby nie jego diagnoza Lenka zmarłaby krótko po porodzie. Doktor Chojnicki jest nie tylko świetnym specjalistą, ale i wspaniałym człowiekiem, spokojnie i dokładnie tłumaczy i odpowiada na wszelkie pytania, ma świetne podejście do dzieci. Panie Doktorze, z całego serca dziękujemy za uratowanie życia naszej córeczki oraz wsparcie jakim nas Pan obdarzył. Dziękujemy!

Opinia dodana przez: mama Lenki

Rehasport Clinic
plac Dwóch Miast 1 (Ergo Arena wejście C2 i C3)
80-344 Gdańsk

Jestem bardzo zadowolona z opieki lekarskiej : lekarza Wojciecha Zapaśnika . Pomógł mi
przedłużyć życie w lepszym zdrowiu i dał siłę patrzeć w przyszłość . Dziękuję !

przedłużyć życie w lepszym zdrowiu i dał siłę patrzeć w przyszłość . Dziękuję !

Opinia dodana przez: Teresa Sz.

Ostomed Sc

Fizykoterapeuta, Masażysta

OSTOMED S.C.
Guderskiego 2/7
80-180 Gdańsk

moja ulubiona siedziba, mam wszystkich pod ręką. Szczególnie przypadł mi do gustu gastrolog dziecięcy a pózniej masażysta. Po czym odprężony udałem się do urologa. Jak dla mnie to kompleksowa obsługa.

Opinia dodana przez: Andrzej

Centrum Medycyny Specjalistycznej Sanitas
ulica Pilotów 21
80-460 Gdańsk

Jestem bardzo zadowolona,pod kazdym wzgledem, ze trafilam do pani doktor.
Dla mnie,oprocz skutecznego leczenia, wazny jest kontakt lekarz-pacjent.
Dziekuje p.dr
JW

Jestem bardzo zadowolona,pod kazdym wzgledem, ze trafilam do pani doktor.
Dla mnie,oprocz skutecznego leczenia, wazny jest kontakt lekarz-pacjent.
Dziekuje p.dr
JW

OSTOMED S.C.
Guderskiego 2/7
80-180 Gdańsk

JEDEN Z NAJLEPSZYCH KARDIOLOGÓW W GDAŃSKU POLECAM WSZYSTKIM

JEDEN Z NAJLEPSZYCH KARDIOLOGÓW W GDAŃSKU POLECAM WSZYSTKIM

Gdańsk

najwyższy poziom kompetencji, kultury osobistej i cierpliwości, nie wymaga reklamy, gatunek na wymarciu

Opata Rybińskiego 8
80-320 Gdańsk

Jestem bardzo zadowolona, miałam dwa zawały i wreszcie trafiłam na porządnego kardiologa.

Kardiolog Gdańsk dr n. med. Krzysztof Szyndler

Lifemedica
ul. Marii Skłodowskiej-Curie 3 (Budynek „Polon Park”, II piętro)
80-210 Wrzeszcz, Gdańsk

Oddany dla pacjenta lekarz . Świetny specjalista , który ciągle się edukuje . Opiekował się mną po operacji i również wielokrotnie pomagał po operacji . Polecam jeśli chcesz mieć dobrego , oddanego i dobrze się znającego na swojej pracy lekarza.

Opinia dodana przez: Jan

Jaśkowa Dolina 105 lok. 268
80-288 Gdańsk

Wspaniały fachowiec! Dużo poświęca pacjentowi czasu.

Wspaniały fachowiec! Dużo poświęca pacjentowi czasu.

gabinety lekarskie
Dmowskiego