lekarz Zbigniew Królikowski

Kardiolog

Bardzo mily,uprzejmy,podczas pierwszej wizyty potrafi trafnie zdiagnozowac chorobe godny polecenia czlowiek,szkoda,ze takich brak w panstwowej sluzbie zdrowia

świetny lekarz specjalista, profesjonalny zarowno w gabinecie prywatnym jak i w przychodni, zdwcydowanie polecam!!

Bardzo gorąco polecam.Miły dokładnie bada EKG, USG, i osłuchowo. Gotowy udzielać porad przez telefon,jeżeli pacjent ma problemy w domu. Super specjalista , szef pracowni hemodynamiki w Bytomskim szpitalu górniczym.

nie uprzejmny nie sympatyczny bardzo arogancki nie polecam tego lekarza

nie uprzejmny nie sympatyczny bardzo arogancki nie polecam tego lekarza

bardzo dobry lekarz, komunikatywny, profesjonalny, spokojny, uprzejmy, życzliwy, wizyta mila, porada cenna. Polecam.

Lekarz z prawdziwego zdarzenia. Profesjonalista i fachowiec. Chętny do udzielenia fachowej porady nawet podczas urlopu poza granicami kraju. Polecam Pana Doktora z całego serca!