Śląskie Kardiolog

Kardiolog Katowice dr n. med. Kazimierz Radwan

MEDICUS Specjalistyczna Praktyka Lekarska Kazimierz Radwan
Mroźna 3
40-318 Katowice

Specjalista kardiolog z dużą wiedzą i doświadczeniem Bardzo konkretny. Szybko analizuje problem i zaleca postępowanie. Większość niezbędnych badań wykonuje samodzielnie na miejscu - często bez dodatkowych opłat. Ponieważ posiada również drugą specjalizację z chorób wewnętrznych - więc pacjenta traktuje kompleksowo - co w ostatnich czasach zdarza się coraz rzadziej. Wizyta krótka, konkretna, ale i tak zdąży porozmawiać chwilę na inne tematy. Pierwszy raz ktoś zajął się mną tak kompleksowo i nie odesłał do kolejnego specjalisty. Zgłaszam się regularnie na ustalone wizyty i mam poczucie bezpieczeństwa - wiem, że jestem pod doskonałą opieką. Polecam każdemu szukającemu pomocy.

Opinia dodana przez: Elżbieta Janowska

PRAKTYKA LEKARSKA

41-813 Rokitnica, Zabrze

Polecam Serdecznie --godny zaufania, tłumaczy wszystko, bardzo miły, sympatyczny, konkretny. Widac, lekarz z powołania. . Poleciłam znajomym Pana Doktora i tez byli bardzo zadowoleni, opis wyniki, badania, zdjęcia wszystko dane pacjentowi do domu;)))

Opinia dodana przez: Kobieta 32

Mickiewicza 23
43-300 Bielsko-Biała

Od kilku lat mój synek jest pacjentem Pani Doktor. Dla niego to jest Fajna Pani Doktor, bo jest bardzo łagodną, uśmiechniętą i sympatyczną Panią Doktor. Dodatkowo w gabinecie są zabawki, którymi dziecko może się zabawić podczas rozmowy dorosłych.Dla mnie jest fachowcem najlepszym, na jakiego mogłam trafić. Rzetelna, kompetentna, konkretna i przy tym pełna szacunku dla pacjentów. Polecam :)

Opinia dodana przez: Agnieszka

Śląskie Centrum Chorób Serca
Szpitalna
Zabrze

Wspaniały ośrodek z dobrymi profesorami, którzy stworzyli wspaniały zespół lekarzy, a wśród tego zespołu jest lekarz, tóry swa przece traktóje jak misje i potrafi swym podejsciem stworzyć takom atmosferę że ucieka gdzies strach przed choroba.

Zwycięstwa 63 lok. 3
Gliwice

Dobry kolega i lekarz ,lata dziewiedziesiate Pogotowie Ratunkowe Zabrze polecam i pozdrawiam. Stanislaw Marczyk.

Opinia dodana przez: Stanislaw

Tarnowskie Góry

Świetny jsko specjalista i jako człowiek

Świetny jsko specjalista i jako człowiek

Piastowska 2
Katowice

Nie tylko doskonały specjalista ale także bardzo dobry lekarz.
Będąc pod jego opieką otrzymujemy nie tylko zdrowie ale i świadomość że znajdujemy się w dobrych rękach.

Nie tylko doskonały specjalista ale także bardzo dobry lekarz.

Orbimed

43-100 Zawiść, Tychy

Prowadzi mój przypadek od wielu lat.Zakładał mi pierwszy i wymieniał kolejne defibrylatory. Daje mi poczucie bezpieczeństwa i stałości mojej sytuacji. W razie czego wiem gdzie szukac pomocy.Bardzo serdecznie Mu za to dziekuje

Przeniesiona !!! Zabrska 14/3
al. Korfantego 5 (Unimed)
40-005 Katowice

Przez kilka lat poprawiła wydolność mojego serca a innym lekarzom to się nie udawało. Ciśnienie 135/90 z 180/110

Kontaktowy i kompetentny lekarz. Leczy moją mamę i męża. Zawsze dostępna telefonicznie i w razie potrzeby również na wizyty w gabinecie lub w domu. Bardzo dobrze wyposażony gabinet, nie trzeba robić badań w innych przychodniach. Polecam

Opinia dodana przez: Elżbieta