Filtruj terminy

EKG, Internista

NZOZ Praktyka Dentystyczno-Lekarska
Kościelna 28/2
41-200 Sosnowiec

Polecam szczerze. Poświęca dużo czasu pacjentowi. Dokładny wywiad ogólny, spojrzenie całościowo na pacjenta i jego dolegliwości. I przede wszystkim: słucha pacjenta i słyszy co pacjent mówi.
Opinia dodana przez: Asia

lekarz Mariusz Drabik

NZOZ Polskiej Grupy Medycznej im. Polonii Świata
ulica Szpitalna 1
41-219 Sosnowiec

Nie spotkałem jeszcze takiego lekarza . Super Lekarz! Podczas zabiegu ( trudnego, trwającego 3 godz.) o wszystkim mnie informował, pokazywał na ekranie monitora przytkane tętnice. Jestem już 3 dni po wstawieniu 2 stentów i czuję się znakomicie. Dziękuję Panie Doktorze!
Opinia dodana przez: Ryszard G.

lekarz Jacek Sowa

Gabinet Vision Express
ul. Stanisława Staszica 8 B
41-200 Sosnowiec

Bardzo jestem zadowolona z wizyt. Pan doktor odpowiada na moje pytania wyjaśnia problem. Jak najbardziej poświęca mi tyle czasu ile mysle trzeba. Jest miły. Nie lubi jak pacjenci sie spóźniają zdarza mi się pomylić godzinę. POLECAM.
Opinia dodana przez: Iwona

lekarz Kazimierz Kaleta

N.Z.O.Z. Anet-Med Centrum Medyczne Sosnowiec - Zagórze
ul. 11-go Listopada, 171/A; ul. Zabłockiego 1
41-219 Sosnowiec

Byłam u Pana Doktora kilka dni temu stwierdził ,że jest wada która nalezy tylko zoperować ,ale jak pacjent czuje się dobrze to niech przyjdzie za pół roku do kontroli,nic nie przepisał z leków ,nie dał skierowania na szczegółowe badania,stwierdził ,ze jego sprzet jest niezbyt dobry i tyle ,po wizycie.....Po takiej diagnozie nie pozostaje nic innego jak iść prywatnie do naprawdę dobrego specjalisty.....

lekarz Andrzej Rudnik

NZOZ Instrytut Zdrowia Centrum
Teatralna 10 Sosnowiec
41-200 Sosnowiec

Doktor Rudnik to dla mnie profesjonalista i jeszcze raz profesjonalista.Miły,serdeczny, przystępny,wszystko wyjaśni prostym językiem,ma dużo cierpliwości i czasu na kazdego pacjenta, a ma ich sporo(na szczęście tak to wszystko gra w Instytucie, że nigdy nie czekałam w kolejce)Konkretny, skupia uwagę, jak pasjonat przede wszystkim na chorobieWcześniej leczyłam swojego tatę u innych kardiologów,zmarnowny czas i pieniądze,chodzilismy latami.Doktor Rudnik skupia się przede wszystkim na problemie zdrowotnym, nie czaruje i nie urządza ...

dr Bożena Leszczyńska-Bolewska

Kardiolog, Internista

NZOZ Instrytut Zdrowia Centrum
Teatralna 10 Sosnowiec
41-200 Sosnowiec

Świetny lekarz kardiolog, indywidualnie podchodzi do każdego pacjenta, stawia trafne diagnozy, bardzo miła i uprzejma.
Opinia dodana przez: Andrzej

lekarz Mariola Nowak

Kołłątaja 17
41-200 Sosnowiec

Znam tę Panią Doktor i od wielu lat pozostaję u niej w leczeniu. Zawsze jestem zadowolona z wizyty;jest lekarzem wnikliwym; bardzo poważnie traktuje pacjenta i naprawdę chce choremu pomóc. Pani doktor praktykuje również w klinice, stąd jest na bieżąco zorientowana w medycznych nowościach, jak chodzi o kardiologię.
Opinia dodana przez: gregoria 16

Dorota Szczepańska

Sosnowiec

BRADZO NIE MILA KOBIETA AROGANCKA , NIE ODPOWIEDNO PODCHODZI DO ZAWODU LEKARZA NIE UMIE CZYTAC KARTOTEK PACEJETOW

lekarz Magdalena Miczko

ul. Naftowa
41-200 Sosnowiec

Kiedys leczyłem się u p.doktor pracujeac jeszcze w H. Katowice...Bardzo dobry lekarz niosący pomoc,dobry specjalista i wrażliwy człowiek czego niektórym lekarzom niestety brakuje.....Godny polecenia......
Opinia dodana przez: Adam

lekarz Agata Gruszka

SANTE
Al. Wolności 6 (Zagórze - róg ul. Braci Mieroszewskich i ul. Teofila Lenartowicza)
41-219 Sosnowiec

Pani doktor to chodząca dobroć. Kompetentna, miła, doskonały diagnosta. Nigdy się nie spieszy, poświęca pacjentowi wystarczającą ilość czasu. Polecam z całą odpowiedzialnością. Oby więcej takich lekarzy.
Opinia dodana przez: Anna

Kardiolodzy w Sosnowcu