Filtruj terminy

Kardiolog Tarnów

ulica Goldhammera 12/7
33-100 Tarnów

Pan Dr.Marek to lekarz konkretny "DLA LUDZI" mówi prosto z mostu tak jak pacjent oczekuje i trafia w sedno choroby,..dodam krótko: Lekarz z powołania..

Opinia dodana przez: anonim z Brzesko

Gabinet Okulistyczny Specjalistyczna Indywidualna Praktyka Lekarska
Rogoyskiego 25 (wejście od PCK )
33-100 Tarnów

Pani Ordynator to kompetentna ,ciepła i spokojna Osoba. Zajela się mną w sposób oddany pacjentowi, dzięki temu czlowiek odzyskuje wiarę w lekarzy, Pani Ordynator-dziękuje za opieką, fachowosc, kompetencje i dobre słowo!

ulica Goldhammera 12/7
33-100 Tarnów

Chodzłam do niej kilka lat, jak na początku leczenia zapisała mi leki, to przez cały czas ich nie zmieniła, chociaż się czułam coraz gorzej. Wogóle nie daje skierowań na żadne badania, tylko ekg robi w gabinecie. Dobrze że się przeniosłam do innego lekarza, leki mi zmienił i już się czuje lepiej, i daje skierowania na echo, holtera. Ta doktor mi nie uwierzyła że się bardzo słabo czuję,zrobiłam sobie badanie na potas, (które dostałam od lekarza rejonowego)i wyszedł bardzo niski potas. Co z tego że jest miła, jak efektów leczenia nie widać.

Tarnów

Szpital Wojewódzki im. św. Łukasza w Tarnowie
ulica Lwowska 178a

33-100 Tarnów

Kardiolodzy w mieście Tarnów