Kardiolog Trzcińsko-Zdrój

Świętojańska 135 lok. 2
81-404 Gdynia

Nie przejmuj sie Doktorze opinia Magdy . Na kilometr widac , że nie potrzebowała Twojeje pomocy , tylko psychiatry,.

Połczyn-Zdrój

Piszę w imieniu mojej Mamy, która poprosiła mnie o to. Pojawiła się Ona w szpitalu w Połczynie ze względu na wysokie ciśnienie, migotanie przedsionków, ból głowy oraz ostry ból w klatce piersiowej. Została przywieziona karetką z innej przychodni w Świdwinie, z której Ją skierowano. Pielęgniarka zrobiła badania, Mama cały czas miała wysokie ciśnienie. Lekarz stwierdził "po co mi ją tu przywieźliście jak jej nic nie jest". Powinna Pani schudnąć stwierdził i wyszedł. Dodam, że Mama nie jest osobą otyłą. Pielęgniarka powiedziała, żeby zadzwonić po kogoś kto ją zabierze. Sytuacja miała miejsce w piątek. Cały weekend wszystkie objawy się nasiliły jeszcze bardziej i Mama we wtorek wylądowała w szpitalu z udarem mózgu!!! Tylko dlatego, że jakiś niekompetentny pseudo lekarz odesłał ją z kwitkiem zamiast zatrzymać w szpitalu na badania i obserwację.

Opinia dodana przez: Kaśka

Samodzielny Publiczny Zakład Podstawowej Opieki Zdrowotnej w Dobrej