lekarz Karina Kapczuk

Pani Doktor zajmuje się moim dzieckiem już ponad 4 lata. Zawsze poświęca czas, żeby dokładnie opisać obecny stan zdrowia jak i opowiedzieć o nowinkach, które poznała. Ciągle się dokształca, ma ogromną wiedzę, przy tym jest bardzo miła i cierpliwa. Leczenie przynosi rezultaty, dziecko jest pięknie ustabilizowane a choroba nie tylko nie postępuje ale wręcz się cofa, co w tym przypadku jest rzadkością. Bardzo polecam.

Bardzo dobra pani doktor. Dokładnie wyjaśnia proces leczenia, cierpliwie odpowiada na pytania. Polecam

Najlepszy lekarz w Poznaniu, chodzę do Pani Doktor już od 10 lat i choć miałam chwilę aby spróbować porady kogoś innego to szybko pożałowałam decyzji. Pełna kompetencja i poświęcony czas, skierowanie do szpitala i komplet badań, zarówno w poradni na polnej jak i u samej Pani doktor w gabinecie, nie zmieniło się nic od lat pod względem podejścia do pacjenta. Nie da spokoju dopóki nie znajdzie problemu, poleciłam wielu osobą lekarza i śmiało będę polecać dalej.

Kiedyś wizyty wyglądały inaczej. Godzina poświęcona na pacjenta, uprzejmość, kompetencja. Dziś natomiast wizyta zależy od humoru pani doktor, dodzwonić się ciężko, jak już się uda, słychać niezadowolenie i złość, że w ogóle się dzwoni. Sprzęt do USG (w tej cenie wizyty można znaleźć o wiele lepszy poziom oraz poziom obsługi pacjenta). Brak komunikacji ze strony lekarza ( bez pytań brak jakiejkolwiek informacji ). Leki przepisywane w zależności od odwiedzin przedstawiciela farm. Różnych sytuacji do opisu znalazłoby się niestety wiele :( Szkoda, że tak to teraz wygląda, ponieważ jeszcze 2 lata temu poleciłam panią doktor wielu swoim znajomym.