Karina Mączka Guza

Lekarz orzecznik ZUS

Pani Orzecznik zapomniała przysięgę Hipokratesa.Nie powinna wykonywać zawodu lekarza.Nie wiem jakiej specjalizacji jest Pani doktor ,ale mnie nie potrafiła zbadać neurologicznie podczas komisji lekarskiej. Miała nawet kłopoty ze zmierzeniem ciśnienia.Dzięki ZUS zarabia na chlebek,bo inaczej ciężko byłoby Pani Orzecznik przeżyć miesiąc. Nie wiem za kogo się ma Pani Orzecznik i jakim prawem krytykuje pracę innych lekarzy ,którzy leczą pacjentów z poświęceniem ,uprzejmością i fachowością .

Tak jak piszecie wyżej. Kaszpirowska w spódnicy. Nie powinna wykonywać zawodu lekarza. Nadaje się tylko do zabierania, a nie do dawania. Gdyby nie ZUS nieraz by nie było na chlebek.

Pani orzecznik zapomniała już chyba jak brzmi przysięga Hipokratesa,jest tam chyba o tym żeby nie szkodzić,tak mi się przynajmniej wydaje.Nie wiem jaką osobą jest pani orzecznik prywatnie ,ale mam nadzieje że rodzine traktuje lepiej niż osoby które bada na komisji.

Osoba pozbawiona serca, uczuć, brak wiedzy, niekompetentna, bezczelna, nie powinna wykonywać zawodu lekarza, a szczególnie orzecznika zusu. Potrafi "wyleczyć" każdego, każdy wg niej jest zdolny do pracy, nie wiem jak coś takiego jeszcze nosi ziemia, ale na szczęście każdego spotka sprawiedliwość prędzej czy później.