Patrzeć przez różowe okulary można też w "Artystach Uśmiechu" :). Z całego serca polecam tę Klinikę !! 💗 Pełen profesjonalizm i zaangażowanie całego zespołu, w szczególności Pana dr Karola Babińskiego, który mistrzowsko modeluje wypełnienia, wyglądają naturalnie i są wykonane z najdrobniejszym detalem. Będąc na wizycie jest się zaopiekowanym pod każdym względem. Doktor Babiński obala mit bolącego znieczulenia; w jego wykonaniu jest to wprost nieodczuwalny zabieg ! 😮❤️ Wiele kobiet uważa, że fryzjer wprawia je w dobry humor, również lepszy nastrój ma się w trakcie wykonywanego zabiegu. Miła i wesoła atmosfera. ...

Wiele kobiet uważa, że fryzjer wprawia je w dobry humor, również lepszy nastrój ma się w trakcie wykonywanego zabiegu. Miła i wesoła atmosfera. Do tego w czasie zabiegu można posłuchać muzyki, która dobrze wpada w ucho ;) Czego chcieć więcej?

Najlepszy stomatolog u jakie byłam! uprzejmy, i solidny. Zainteresowany pacjetem i jego problemem w stu procentach

Leczenie bezbolesne i bardzo delikatne. Miałem robione nakłady kompozytowe i moje zęby wyglądają teraz pięknie.