dr n. med. Karol Bielasik

USG ginekologiczne, Ginekolog położnik

To jest genialny lekarz, ma ogromną wiedzę! Nie postawi diagnozy (ani tej dla nas dobrej, ani złej), jeśli nie będzie jej pewny na 100%. Prowadził dwie moje ciąże, pierwszą bardzo skomplikowaną od samego początku i zakończoną tragicznie oraz kolejną - tym razem przebiegającą prawidłowo i zakończoną bardzo szczęśliwie. Nie pomylił się ani razu, wszystko, co powiedział, okazało się prawdą - on po prostu nie ma w zwyczaju się mylić:) Idealnie tłumaczy, jest bardzo cierpliwy i spokojny, do tego przesympatyczny, złe wieści przekazuje bardzo delikatnie i nie odbiera nadziei, z dobrych cieszy się niemal jak pacjentka:) Poświęca mnóstwo czasu i uwagi, wspiera i dodaje otuchy, można być absolutnie pewnym, że trafiłyśmy w najlepsze lekarskie ręce na świecie:) Jest bardzo młody, ale wspaniale wykształcony i ma ogromne doświadczenie. No i jest naprawdę fajnym człowiekiem! Polecam go bardzo gorąco, cieszę się, że nie muszę już szukać idealnego ginekologa - i jak moje córki zaczną dorastać, to na pewno zaprowadzę je do niego:) Bardzo dziękuję za wszystko.

U doktora Bielasika korzystałam z badań prenatalnych i mówiąc szczerze byłam bardzo zadowolona. Poświęca dużo czasu pacjentką, dobrze tłumaczy i fachowo podchodzi do każdej z nas z osobna, dodatkowo jest uprzejmy i miły. Naprawdę godny polecenia ! :-)

Byłam na badaniach prenatalnych u doktora Bielasika. Bardzo fachowa i miła obsługa, odpowie na każde pytanie. Jestem matką "świadomą i oczytaną", ale w kolejnej ciąży też nie będę ufać swojej wiedzy i historii rodzinnej i na pewno wybiorę się na badania właśnie do Niego. Drodzy przyszli rodzice, badania prenatalne to nie tylko zespół Downa (jak się powszechnie przyjmuje), ale bezpieczeństwo rozwoju i narodzin Waszych dzieci. Polecam Doktora Bielasika.

Leczę się u pana doktora od półtora roku jest cudownym człowiekiem,specjalistą, jego fachowość w zawodzie to to czego szukałam od dość dawna i nikt nie potrafił mi pomóc jeśli chodzi o Jelenią Górę,jego sposób podejścia do pacjentki,kutura osobista i nie tylko na "6":-) inni lekarze powinni się uczyć.Ja osobiście jestem wdzięczna i dziękuję za pomoc a zarazem proszę o jeszcze.K.Gardecka

Do doktora Bielasika zgłosiłam się na rutynowe badania prenatalne od razu wzbudził on we mnie zaufanie nie tylko jako lekarz ale i człowiek.Wykrył nieprawidłowości u mojego maleństwa i zalecił dalszą diagnostykę oraz pomoc na którą zawsze mogłam liczyć.Póżniej spotkałam doktora w szpitalu w Jeleniej Górze gdzie w 100% zadbał o mój komfort fizyczny oraz psychiczny.Panie Karolu serdecznie dziękuję za pomoc na cięzkim życiowym zakręcie.Drogie panie was namawiam do badań prenatalnych dla własnego komfortu psychicznego a przedewszystkim dla zdrowia waszego dziecka a jako lekarza naturalnie polecam Pana Karola Bielasika.

Zdecydowanie polecam dr Karola Bielasika. Prowadziłam u niego ciążę. Jestem bardzo zadowolona. Doktor podczas wizyty zawsze poświęcał mi dużo czasu, w razie problemu bardzo szybki kontakt. Niezwykle empatyczny człowiek. Kiedy okazało się ze maleństwo może być chore Doktor dał mi wiele nadziei co pozwoliło mi przetrwać najtrudniejsze chwile. Podczas pobytu w szpitalu zawsze znalazł czas żeby informować mnie na bieżąco o moim stanie zdrowia oraz maleństwa. Mam do tego lekarza 100 % zaufania.

Doktor Bielasik prowadził moją ciążę. Jestem bardzo zadowolona z opieki podczas ciąży jak i w szpitalu. Szczerze polecam ! :)

zdecydowanie polecam usługi Pana doktora - byłam bardzo pozytywnie zaskoczona jego podejściem, bijącą empatią, fachowością, kulturą osobistą na bardzo wysokim poziomie, kompetencjami itd...Jestem pracownikiem służby zdrowia więc moja wiedza i oczekiwania były na wysokim poziomie a Pan doktor świetnie spełnił moje oczekiwania. Uważam, iż lekarze z mojego szpitala gorzej wykształceni mogli by się wiele nauczyć. Dodam jeszcze, że wizyta była na NFZ czyli państwowa. Dokktor na ,,6" godny polecenia!!!

Chciałabym poleci tego lekarza każdej kobiecie spodziewającej się maleństwa.Jest On profesjonalistą w swojej dziedzinie,usg które wykonuje to istna magia.To jest moje pierwsze dzieciątko więc wiedzę mam znikomą,jednak dzięki temu lekarzowi jestem spokojna ze moja córcia rozwija się prawidłowo. Dziękuję że mogłam poznać dr Bielasika i życzę mu samych sukcesów zarówno na drodze zawodowej jak i prywatnej.

Polecam tego lekarza z całego serca.Po wizycie u doktora powrócił mi spokój który został zakłócony przez lekarzy z Wrocławia a właściwie braku informacji od tych lekarzy. Dopiero rzeczowe i konkretne wyjaśnienia (interpretacje) wyników przeprowadzonego przez doktora badania prenatalnego spowodowały że powróciła mi radość z oczekiwania na moje drugie maleństwo.Jest życzliwym człowiekiem a takich lekarzy jest coraz mniej, zwłaszcza w państwowych placówkach służby zdrowia. Jeszcze raz dziękuję Panie doktorze za poświęcony mi czas pomimo późnej pory.

Wciąż poszukujesz "USG ginekologiczne Jelenia Góra"?

Przychodnia Zabobrze
ul. Ogińskiego 1b