dr n. med. Karol Bielasik

Ginekolog onkolog

Do doktora Bielasika zgłosiłam się na rutynowe badania od razu wzbudził on we mnie zaufanie nietylko jako lekarz ale i człowiek.Wykrył nieprawidłowości u mojego maleństwa zalecił dalszą diagnostyke i pomoc na którą zawsze mogłam liczyć.Potem spotkałam Pana doktora w szpitalu w Jeleniej Górze gdzie w 100%zadbał o mój komfort fizyczny i psychiczny jak i również mojego maleństwa.Panie doktorze dziekuję serdecznie za pomoc na ciężkim życiowym zakręcie a was drogie panie namawiam do badań prenatalnych dla własnego komfortu psychicznego i zdrowia waszego dziecka.A jako lekarza polecam Pana Karola Bielasika!

Wciąż poszukujesz "Ginekolog onkolog Jelenia Góra"?

dr
M Rahman