lek. med. Karol Janczewskilek. med. Karol Janczewski - zdjęcie profilowe

lek. med. Karol Janczewski

Ortopeda

Zapraszam na www.karoljanczewski.pl

Zapraszam na www.karoljanczewski.pl

Doktor Karol Janczewski to zdolny, uprzejmy i godny polecenia lekarz. Poswiecil mi duzo czasu, podjal sie operacji mojego ganglionu. Skierowal na wszystkie niezbedne badania. Panie doktorze, bardzo dziekuje. Jest pan profesjonalista w swoim fachu. Pozdrawiam

Doktor Karol Janczewski jest niewątpliwie profesjonalistą w swoim fachu. Bardzo cieszę się, ze trafiłam na takiego kompetentnego ortopedę bo nie tylko poświecił mi cała uwagę, ale konsultował się również z innymi lekarzami na temat mojego uszczerbku jakim jest złamanie kostki. Rzetelnie podszedł do sytuacji, wziął pod uwagę opinie innych lekarzy i wykluczył nieprawidłowości. Przyjrzał się dokładnie urazowi, potrafił wysłuchać. Wyjaśnił bardzo detalicznie co mi dolega, opisał moja kontuzje i przyjrzał się dokładnie zdjęciom rtg. Szeroki zasób wiedzy widać po chwili rozmowy. Aktualnie jestem w trakcie leczenia u Pana Doktora i nie zamierzam zmieniac, ponieważ jako jedyny z dwóch poprzednich ortopedów dał konkretna diagnozę. Co więcej zrozumiał moja sytuacje i nie potraktował przedmiotowo, wręcz przeciwnie bardzo empatycznie. Polecam lekarza zwłaszcza w trudnych, skomplikowanych, czy niepewnych urazach.

Pan doktor pomógł mi przy problemie z kolanem. Bardzo sympatyczny, miły i otwarty wobec pacjentów. Traktuje swoich pacjentów w sposób indywidualny. Bardzo kompetentnie wyjaśnia przyczyny choroby oraz sposób leczenia. Polecam wizyty u tego lekarza.

Trafiłam do Pana Doktora na dyżur z urazem nadgarstka ,zostały zlecone i wykonane badania w ilości potrzebnej do prawidłowego rozpoznania ,profesjonalizm ,dbałość o pacjenta połączona z pasją do wykonywanego zawodu .Jestem mieszkanką Koszalina ,dalsze leczenie tylko u Pana Karola Janczewskiego odległość bez znaczenia do utalentowanego specjalisty warto .Polecam .

Bardzo fajny lekarz. Młody i zdolny. Wszystko dokładnie wyjaśnia, potrafi wysłuchać, a do tego jest bardzo uprzejmy i świetny w swoim fachu. Polecam serdecznie! Acha i ma gabinet w Gdyni gdzie można trafić bez szukania i krążenia.

Wciąż poszukujesz "Ortopeda Gdynia"?

CLINICA MEDICA
Leona Staniszewskiego 1