lek. dent. Karol Kalka

Jest to najlepszy stomatolog jakiego spotkałam. Bardzo rzetelny i dokładny specjalista. Ale również jest to bardzo sympatyczny człowiek, który ma bardzo dobre podejście do pacjenta. Zawsze rozwiewa moje wszelkie wątpliwości i doradza mi najlepsze rozwiązanie (niekoniecznie najdroższe rozwiązanie). Niestety spotkałam kilku nieuczciwych dentystów. Tu absolutnie nie ma mowy o naciąganiu pacjenta. Jestem bardzo zadowolona z przebiegu mojego leczenia. Wizyty u takiego dentysty to sama przyjemność. Polecam wszystkim, a szczególnie tym, którzy mają niemiłe doświadczenia z gburowatymi dentystami ;) Tu zawsze można liczyć na bardzo miłą atmosferę i profesjonalizm.

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Warszawa"?

Dental-Design Jaworska
ul. Nowoursynowska 134