lekarz Karol Kołodziej

Internista

Bezczelny i krnąbrny typ lekarza, który odmawia leczenia na NFZ. Będąc na prywatnej wizycie u innego lekarza otrzymałam zakres badań, które powinnam wykonać, lecz nie mógł on wystawić skierowania ponieważ nie posiadał kontraktu z NFZ. Udałam się więc do lekarza publicznego (Karola Kołodzieja), aby otrzymać zlecone badania na NFZ. Jednak mimo obszernej dokumentacji medycznej odmówił mi, wyrażając stwierdzenie "Jak pani chce się leczyć prywatnie to proszę płacić. Ja pani nie dam skierowania." Czy na utrzymanie takiego darmozjada idą moje składki zdrowotne?!